Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy gondolhatják az emberek,...

Hogy gondolhatják az emberek, hogy közöm van apám halálához?

Figyelt kérdés

Soha nem volt túl jó a kapcsolatom apámmal, ami leginkább annak köszönhető, hogy heti hét napot volt részeg. Így 18 éves koromban elköltöztem otthonról, és most 9 évvel később, miután tönkrement a kapcsolatom, nehezen tudtam egyedül fenntartani az albérletet, így hazaköltöztem apámhoz. A ház felé egyébként is az én nevemen volt, mert a szüleim válasakor anyám a részét nekem adta, ő pedig külföldre költözött.

A hazaköltözésem után három nappal apám agyvérzést kapott, és sajnos nem élte túl. Három hete volt a temetés, és most visszahallottam egy pletykát, amit a szomszédok és a volt élettársa terjeszt, miszerint nem lehet véletlen, hogy apám ily hirtelen halt meg 55 évesen.



2023. febr. 15. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert ezek az emberek agyatlanok balfaxok.
2023. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Szeretnek olyanban áskálódni amihez nincs közük.
2023. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Azért foglalkoznak veled, mert addig sem kell a saját házuk táján söpörni.

Próbálj ezen túllépni. Tudom, nem könnyű...

2023. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Te is tudod, a tudományos kutatásaik eredményeit, vagy a bahamai nyaralásuk részleteit nem tudják megosztani, valamivel meg csak fontosnak kell tűnniük.
2023. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Le kell szarni őket.
2023. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Mit akarsz kezdeni a helyzettel? Attól függően lépj.

1., Nézz át rajtuk, mert amúgy ezt érdemelnék.

2., Búvalb.szott fejjel meséld fűnek-fának, igen, szegény apu folyamatosan sírt, hogy miért nem élt szépen anyámmal meg velem, ehelyett ezzel a retek nővel nyomorgott, maga szerint Bözsinéni, ivott volna ennyit, ha boldog lett volna?

És a Bözsinénik azonnal beavatottaknak érzik magukat, lelkesen viszik tovább az élettárs "jó hírét".

Mindenkivel a maga szintjén tudsz bánni vagy elbánni.

2023. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
6%
Nezd, ha a magatartasod olyan tiszteletlen es agressziv volt vele szemben, hogy attol is kaphatott agyverzest, akkor nem csoda, hogy igy gondoljak.
2023. febr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsés vagy , de a pletykálókat rekeszd ki , ne keressenek re se őket . Ha nem jó a hely add el a házat menj oda a pénzeddel ahol jobb , ezt tették ismerősök is élnek vígan kuláznak más véleményére .
2023. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz az ilyen rosszindulatú emberekkel.
2023. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
En az osszes ilyen nyomorultnak elkeseregnem, hogy most kellett megtudnod hogy a (random masik nyomorult neve)-vel kavart, biztos az adott be neki valamit. Aztan amikor kolcsonosen egymas torkanak ugranak, hatradolsz es iszol egy kavet vagy teat.
2023. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!