Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gender-par...

Mi a véleményetek a gender-partyról? Én személy szerint baromságnak tartom, hogy azért bulit szervezzünk, hogy eláruljuk a gyerekünk nemét.

Figyelt kérdés
ápr. 1. 09:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs róla véleményem. Mi nem így csináltuk annak idején, de ha most ez tetszik a fiataloknak, hát akkor csinálják. A party meg nem rossz dolog önmagában ok nélkül sem.
ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén, az jut az eszembe róla, hogy egy pár komolyan azr gondolja, bárkit ennyire érdekel a gyereke neme, hogy bulit kelljen szervezni hozzá?


Max. a nagyszülőket, amúgy a többi csak nem akarja megbántani őket. Szóval hülyeségnek tartom :D

ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
59%

Külföldön élünk, a férjem legidősebb unokaöcsse rendezett ilyet. Az ő apja kivételével mindneki megjelenő, mindenki jól érezte magát és együtt örült a párral. Ő ugyanígy gondolkodik, mint te, így aztán a gendeg partyval együtt kimaradt abból is, amikor a fia rögtön utána megkérte a barátnője kezét. Hát igy járt, egy örök emlékkel kevesebb neki.

Amúgy a többséget marhára nem érdekli más gyerekének a neme, ellenben az adott személyt szereti, mert barát vagy csaladtag, tehát örömmel részt vesz minden eseményen, amire hívják. A gender party nem jobb vagy rosszabb mint pl a nevnapi ünneplés.

ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
(Huh baxus most nézem mennyit ütöttem mellé... Bocsi)
ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
42%

"Ő ugyanígy gondolkodik, mint te, így aztán a gendeg partyval együtt kimaradt abból is, amikor a fia rögtön utána megkérte a barátnője kezét."


Az, hogy valaki baromsàgnak tartja, nem azt jelenti, hogy autimatikusan nem megy. Megy, illmeből, de garantálom, hogy attól még az ott lévök javarésze ugyanúgy baromsàgnak tartja.

ápr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Semmi. Mi nem tartottunk, de ha valakinek ez a vágya, lelje örömèt benne.
ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

5!


Konkrét esetet írtam le: baromsagnak tartotta, nem ment el. Ha tovabb olvasod a kommentemet, akkor az is kiderul, kb senkit nem érdekel a gyerek neme, de mindenkit érdekel a barátja vagy a csaladtagja, aki az adott eseményt fontosnak tartja.

ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
57%
8, nem engem pl az sem érdekel, amikor megkérik egy családtagom kezét, mert szerintem az nem nyilvános ünnep, kettőjükre tartozik. MEsélje el, vele fogok örülni, de nem szeretnék ott lenni.
ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
85%

Mi nem rendeztünk semmi ilyet, de a kollégám lánya az esküvőjén jelentette be, milyen nemű a baba, úgy, hogy kék volt a torta belseje, de külön parti erre se volt.


A másik meg, hogy anyósomat így is majdnem állba vertem, mert mikor megtudta, hogy lány, épp csak nem kezdett sírni, annyira sajnálkozott, hogy hajhajj mekkora baj ez. Ha ezt mondjuk apám előtt teszi, lehet, hogy nem marad sok foga :D

ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
72%

Tőlem egy ismerősöm megkérdezte, lesz-e ilyen tartva.Mondtam neki dehogyis, van annak a pénznek jobb helye is, most még erre is költsünk?

Egyébként se érdekel senkit sem, a barátaink meg a család nyilvánvalóan megkérdezi, de idegeneknek nem kötnénk az orrára.

ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!