Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok alkalmatlan...

Miért vagyok alkalmatlan minden munkára anyám szerint?

Figyelt kérdés
Most jelenleg nincs munkám, de bármit mondok neki, amiben dolgozhatnék szerinte kb. mindenre alkalmatlan vagyok. Szerinte még főzni sem tudok, mikor már több kaját is megcsináltam itthon, és mindenki megette pl. húsleves. Ha megyünk valahova is mindig leszólít, pl. hogy még egy kisgyerek is hamarabb végez egy bizonyos dologgal, mint én, és mondja ezt úgy, hogy más is hallja. Sokszor úgy érzem magam, mint egy rakás szerencsétlenség, aki kb. semmihez sem ért.
ápr. 4. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Eztán nem mondasz neki semmit, csak felkapod az irataidat és jelentkezel munkára.

Probléma megoldva.

ápr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már, de ellettem utasítva egy pár helyről. Így nincs is okom arra, hogy valóban megmutathatnám bárkinek, hogy én is érek valamit.
ápr. 4. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez a tipikus esete anyuci pici lányának/fiának.

Így próbál magához közel tartani. Ha elhiszed azt amivel az önérzeted rombolja, akkor igazolni fogod, hogy semmire se vagy jó, és semmi nem jó amit te akarsz.

Maradj bölcsebb és igyekezz az akaratod érvényesíteni, de ne dacból, mert az rosz tanácsadó.

ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
#3 Ne csak egy pár helyre jelentkezz, hanem a lehető legtöbbre. Valamit fogsz találni. Anyádnak be sem kell számolni róla, hogy jelentkezel valahová. A beszólásait meg engedd el a füled mellett, vagy adj valami frappáns választ. Ha azt látja, hogy bánt vele, folytatni fogja, de ha azt, hogy nincs hatása, akkor visszavesz.
ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Grizesteszta ***** válasza:
82%

#3: Remek megoldást tudok: próbálkozz tovább! Ha bizonyos típusú helyekre nem vesznek fel, akkor próbálkozz más típusúval. Olyan nincs, hogy nem vagy jó semmire, de olyan van, hogy nem a képességeidnek/tudásodnak megfelelő helyre jelentkezel( vagy jó lennél, de van nálad jobb is) ezért elutasítanak.


HA AZ EMBER ÁLLÁST KERES, AKKOR NEM PÁR HELYRE JELENTKEZIK, HANEM ADDIG JELENTKEZIK, AMÍG FEL NEM VESZIK VALAHOVÁ! Próbáld így!

ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

“Próbálkoztam már, de ellettem utasítva egy pár helyről. Így nincs is okom arra, hogy valóban megmutathatnám bárkinek, hogy én is érek valamit”


Addig kell menni ameddig nem találsz, ha ilyen könnyen feladod akkor anyád mondanivalójának van igazságtartalma.

ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Úgy mondják az ilyet, mint Te, hogy b#lfasz.
ápr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Legközelebb ha anyád ilyet mond, inden alkalommal közöld vele, hogy nagyban az ő hibája amiért nem az életre nevelt.😂
ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!