Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan valljam be a rokonoknak...

Hogyan valljam be a rokonoknak, hogy homoszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

ápr. 14. 14:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%
Miért gondolod, hogy érdekel bárkit is, mit és kivel művelsz a hálószobádban ??
ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
45%
nem értem mi ez a közlési kényszer a fiataloknál..
ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
66%
Aki azt kérdezi minek kéne bevallani az buta! Igen vállalni kell azt ami vagy mert enélkül nem tudsz kiteljesedni és boldog kenni ha titkolni kell. Mellesleg nehogy azt hitt hogy akik közel állnak hozzád nem sejtik! Igenis sejtik csak nem mernek beszélni róla. Ezt neked kell. Meglátod aki szeret elfogad snnak ami vagy. Lehet elsőre páran ellene lesznek de ez nem a te bajod! Az övéké! Majd megoldódik a dolog ne aggódj.
ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
90%

Melyik rokonoknak?

Én kivárnám, hogy feltegyenek valami "Van-e barátnőd?" kérdést, és akkor szemrebbenés nélkül közölném, hogy barátom van. De valószínűleg sejtik.

A "bevallani" szó nem helyénvaló, bevallani bűnt kell. Ez nem az. Itt a közölni, tudatni, tájékoztatni szó a megfelelő.

ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
18%
Birom aki a nyelvtani pontosságon kattognak mint a 14-es! Mindenki tudja hogy a kérdező mire gondolt… Holnap lesz csak iskola…
ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
68%
Ez krvára nem a nyelvtanról szól, 15-ös! És ha te ehhez nem érsz fel, akkor neked kell visszaülni az iskolapadba, én már kijártam!!!
ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
90%
11 - homoszexualitás nemcsak a szexről szól
ápr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Egy idő után ez úgyis megfordul a szülők fejében is. Szóval, ha nem vagy tini, jó ha tudtok róla beszélni.

Szerintem a távoli rokonoknak semmi közük hozzá. Majd ha a tágabb család hív meg valahová, eldöntöd , hogy a pároddal mégy- e.

ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
23%
A “kijártam” nem helyénvaló. Inkább befejeztem a tanulmányaim. Hahaha kattogó Juci!
ápr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
17%
Anya apa, sajnos ferdehajlamú vagyok és a saját nememre gerjedek, fogadjatok el!
ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!