Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkolja gyerekét és új...

Miért titkolja gyerekét és új kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Egyik kollégám 3 éve elvált. Azóta voltak rövidebb kapcsolatai, de mindig mesélt róluk pár szót. Másfél éve egy csaj megfogta egy gyerekkel (nem szedte be a tablettát, teherbe esett és addig eltűnt amíg nem lett elég nagy a magzat). Az iwiw-en ezalatt úgy jelölte be magát, hogy elvált. Egyik nap kérdeztem tőle, hogy mi a helyzet a csajok terén, és gyorsan elterelte a szót (már sokadszorra). Mástól tudom (biztosan), hogy a csajjal él és megvan a baba meg minden, de senkinek nem beszélt róla itt a munkahelyén. Régebben sok mindent megbeszéltünk, de ezt a dolgot nagyon titkolja előlem. Mi lehet az oka? Kérdezzek rá, vagy inkább hagyjam?
2010. okt. 27. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi közöd mások magánéletébe, főleg egy kollégájéhoz nincsen. Biztos meg van az oka, amiért nem mondja el neked, talán túl pletykásak a cégnél.
2010. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Titkolja előled a dolgot,de te mégis tudod,mi történt.Hát ez hogy lehet?Amúgy tényleg magán ügye.Biztos nem büszke rá,hogy így túljárt az eszén a lány.
2010. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Na az ilyen "nőket" kéne a Dunába lőni, mint a munkatársad nője, aki odakölykedzett a nyakára! Undorító, szemét húzás ilyet csinálni! Én ha férfi lennék tuti megmondanám az ilyennek, hogy húzhat a büdös francba gyerekestül, ha még egyszer meglátom, a gyereket is elvetetem tőle aztán mehet ahova akar.Elmebeteg az ilyen.


22/L

2010. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért foglalkozol más magánéletével. Az ő baja, hogy milyen nő hogyan szedte rá egy gyerekkel, nem a tiéd. Gondolom, neked sem esne jól, ha folyton a szexuális életedről faggatóznának "jószándékú" kollégák, és akkor sem állnának le, ha kínodban már régóta tereled a témát...
2010. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem büszke arra, hogy így fogta meg a nő, és tudja, ha bármit is elmondana, akkor jönnének a találgatások, a kérdések, mi számára kellemetlen lenne! - mert talán úgy döntött vállalja ezt a gyermeket, s a kapcsolatot, de tudja, hogy mások ezért elítélnék, stb... egyszerűen nem akar szóbeszéd téma lenni ( bár ha ennyi infót tudsz, akkor szegény most is az, és hidd el ez megkeseríti egy ember életét)
2010. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nincs közöm a magánéletéhez! De amikor nap mint nap megbeszéltünk mindent már évek óta és Ő ugyanúgy érdeklődik az én párom, családom felől, stb, és én udvariasságból visszakérdezek és témát vált akkor eléggé hülye a helyzet. Ezért is tettem ide fel a kérdést, hogy mit tegyek? Nem azért mert áskálodni, vagy bántani akarok bárkit is.
2010. okt. 27. 14:07
 7/14 anonim ***** válasza:
De hát miért kérdezed tőle,mikor nagyon jól tudod,mi a helyzet??Miért akarod feltétlenül a saját szájából is hallani?Nincs bevallási kötelezettsége.Egyébként pedig az lenne ez esetben az udvariasabb megoldás,ha te nem kérdeznél vissza,mikor a családtéma szóba jön.Nem fog megsértődni érte!
2010. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15:13. Igazad lehet. Én meg folyamatosan paráztam, hogy bunkónak tart, ha én mesélek a párkapcsolatomról, és közben meg vissza sem kérdezek. Kicsit úgy érzem mintha becsapnám azzal, hogy úgy teszek mintha nem tudnék semmiről, de mivel látom hogy valami nem 100%-ig OK. náluk , és amiatt titkolódzik, azért sem akarok semmi konkrétat rá önteni. Legfeljebb ha következőnek beszélgetünk én sem áradozok a családi életemről, hanem pár szó után másfelé terelem a szót, hogy ne legyen kínos a hangulat.
2010. okt. 28. 10:58
 9/14 anonim ***** válasza:
Húú,de nem szeretem az ilyen embereket,másnak a gyomorát felteszük egy közösségi oldalra.Szégyeld magadat!!!
2010. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

15:13-as vagyok...

Az is egy jó megoldás lehetne,ha egy alkalmas pillanatban,egy kellemes beszélgetés során finoman közölnéd vele,hogy tudsz a babáról és arról,ami történt...elfogadod,ha nem akar róla beszélgetni,de ha mégis,akkor szívesen meghallgatod.

Ha ezt így elmondod,abban egyáltalán nincs semmi sértő.A többi pedig rajta múlik,hogy beszél-e róla vagy sem,minden esetre mivel felfeded ezt a "titkot" meg fog szűnni a kínos légkör.De az fontos,hogy lássa,megbízhat benned,ne élj vissza azzal,hogy ezt tudod róla.Mert valószínű,meg fog kérni,hogy ne mondd tovább másoknak.Tekintsd ezt bizalmas információnak.

2010. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!