Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van családi vállakozásotok?...

Van családi vállakozásotok? Mennyire változtatta meg a családtagok kapcsolatát?

Figyelt kérdés
Mi egy fakocka vagy egy fagömb gyárat akarunk építeni.
2011. aug. 20. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom apukájának van bútorkészítő vállalata. Eddig nem volt semmi konfliktus...mondjuk a papa a főnök:) A párom meg nem dolgozik nála, szerintem nem is fog...
2011. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel ketten viszünk egy fehérnemű webáruházat másodállásban. Tehát mindkettőnknek van normális főállása és utána foglalkozunk ezzel. Szeretnénk egy idő után majd kiváltani valamelyikünk főállását (valószínűleg az enyémet), de egyelőre nem jött még el az az idő. Jól megy, de nagyon sok vele a munka is. Családi konfliktust nem igazán okozott még (remélem nem is fog), maximum ha fáradt vagyok és úgy kell vele foglalkoznom, akkor ez meglátszik rajtam, mert idegesebb vagyok. Ha sokat kell vele foglalkoznom, akkor munka után hazaérek, kb. 4-5 órától este 8-9 óráig ezzel vagyok elfoglalva. De van olyan nap is, hogy kb. fél óra alatt megvan az aznapi meló vele. Nekünk nagyon jól jön ez a kiegészítés, mert így meg tudunk takarítani pénzt lakáshitel mellett is (nem túl nagy a lakáshitel, de frank alapú).
2011. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Weboldal készítő vállalkozása van apukámnak. Úgy vettem észre, hogy amióta otthagyta a munkahelyét (rabszolga munkát végzett havi 80 ezerért), azóta több pénzt keres (130 ezret) és így kevesebb a pénzhiány miatti feszültség a családban. Persze sokkal kevesebb ideje van, így nem nagyon szoktunk beszélgetni... De mindenképp nyugodtabb a légkör, mint régebben volt. (A szüleim utálták egymást,de most már megbékéltek :D)
2011. szept. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nagy gond lett abból, hogy az egyikünk egy idő után inkább mégis ki akart szállni, és egyedül saját bizniszbe fogni egy hasonló területen. Persze ez nem szükségszerű.

Apám és a Nagyapám közös vállalkozása, én úgy láttam, hogy közelebb hozta őket egymáshoz, és szerintem azért is ment nekik olyan jól, mert jól ismerték egymást. Családfüggő.

2011. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!