Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam helyre a párom...

Hogy hozzam helyre a párom (30 éves férfi) kapcsolatát az Édesanyjával?

Figyelt kérdés

Van egy 9 hós kisfiunk,de a nagyszülők csak egyszer látogatták meg.Akkor se nagyon foglalkoztak a babával,fáradtak voltak stb.

Aztán nem engedték h lakcímkártyát csináltassunk a kicsinek a házuk címére.Ezen végleg összevesztek.

A párom hiányolja a szüleit,ahogy nézi a kisfiát aki a Nagyira hasonlít a legjobban.


2010. nov. 13. 05:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ülj le és beszélgess el a férjeddel, magyarázd meg neki, hogy a szülei mindíg is a szülei lesznek. Bármit is csináltak. Ők nevelték fel. Hátha érzelmileg lehet rá hatni.

Amennyiben nem, úgy próbálj meg te jó kapcsolatot kialakítani a szüleivel, ha neked sikerül, szerintem onnan csak egy lépés, hogy a férjed is béküljön. pl.: ha a férjed nincs otthon, egy séta keretében látogassátok meg a nagyiékat.

2010. nov. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt nem értem hogy a gyereketek lakcíme miért a nagyszülők házának a címe?miért akarjátok oda bejelenteni?
2010. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ahoz semmi közünk miért oda akarják bejelenteni a csöpséget!

Sajna ez az én családomban is előfordult már,annyit tudok mondani, hogy amíg mind a két fél nem akarja a békülést addig hiába teszel akár mit is.

Esetleg annyit,hogy beszélj a férjeddel is meg a szüleivel is külön-külön,de a picit ne vidd magaddal.

Szerintem azért béküljenek ki mert szeretik egymást,szükségük van egymásra,ne a kisfiad miatt.Mert abból újabb veszekedések lehetnek.

2010. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért akartuk a lakcímét a nyagyszülőkhöz,mert albérletben lakunk és a tulaj nem negedte meg.


Sajnos nem a párom aki nem akarta a jó viszonyt,hanem a nagyi...

Nem tudom jó lenne-e az, ha meghívnám Karácsonyra a nagyszülőket?

2010. nov. 16. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!