Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A feleségemet...

Mit tegyek? A feleségemet körül rajongják a férfiak a cégnél. Engem Nagyon idegesít már soha nem jön busszal mindig valamelyik munkatársa hozza. Most volt a születésnapja

Figyelt kérdés
Már jött 4 hapsi munkatárs szülinapot kíváni, és ez még szerintem tetszik is neki...Szép meg aranyos nem csodálom, de akkor is... ő 26 éves én 30. Köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 27. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Kérdezd meg tőle, hogy van-e hiányérzete melletted. Miért fontos neki a folyamatos flört és feltűnő barátkozás. Kérdezz rá, mit szólna ahhoz, ha te ugyanezt tennéd. Megkérdezném még azt is, mennyire veszi komolyan a házasságot, vagyis hogy ő egy elkötelezett, férjes asszony, akinek a viselkedése illetlen.

28/F

2010. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

engem is visznek a kollégák ha utbaesik amerre megyek,ilyen hidegben inkább legyen párom kicsit féltékeny mint sétáljak a buszmegállóig 2km-t (és még onnan 30perc busz mire hazaérek)

ha teheti párom értemjön kocsival,útbaesik,de nem egyszerre végzünk,nem egyszerre kezdünk,nehéz alkalmazkodni


nem mondom,nekem is tetszik,hogy tetszek egyik-másik kollégának,de eszmbe nem jutna bármelyikkel is kezdeni,annál páromat jobban szeretem,meg az állásomba is kerülne ha bármelyikkel összejönnék és kiderülne...


szerinted a feleséged nem igy gondolkodik? dehogynem...

23/N

2010. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak rajonganak érte,felesleges bármit is tenned.Gondolom,nehéz lehet így,de ha most cirkuszolni kezdenél,biztosan semmi jó nem sülne ki belőle.

Hadd jegyezzem meg,hogy a feleségedtől sem túl kedves rád nézve,hogy engedi,hogy "körülrajongják".

Beszélj vele erről az egészről...!Mi lenne,ha fordítva történne mindez?Szerintem legalább 2 órás hiszti.

2010. okt. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Megértem ,hogy zavar a dolog , és jogosan, mert az okés, hogy körülrajongják, de a feleségednek is meg kell húzni egy vonalat, amin nem engedi túl lépni a kollégáit! Azért merem ezt mondani,mert én is hasonló helyzetben vagyok, 27 éves nő, aki 35 pasival dolgozik együtt... imádom őket, ők is szeretnek, ezt a párom is tudja, s eleinte láttam, hogy rosszul érinti, DE bevonom a közös programokba, ha én megyek céges bulira ő is jön, és szép lassan megismerte őket, így már nem féltékeny. Azért az túlzás, hogy hozzátok mennek megköszönteni őt! - én is kapok tőlük virágot-bonbont ha épp dolgozom az adott napon, de hogy ezért külön felkeressenek... ezt már soknak tartom, és nem is engedném, mert tisztelem a párom, és igyekszem vigyázni kettőnkre.
2010. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Én elgondolkodnék azon , hogy mi is van a feleségem és a pasik között. Elég furcsa. Az én melóhelyemen engem is körbeugráltak a pasik, de ez szerintem a pozíciómnak is szólt, nemcsak a szőke hajamnak. De engem egy pasi sem hozott haza, és még csak meg sem próbált. Pedig kaptam olyan bókokat, amilyet még életemben nem kaptam.
2010. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez tenyleg furcsa. Ha nincs is koztuk semmi, hazas nonek (meg ferfinak is) nem illik igy florolni. Tetszik neki a helyzet, vannak, akiknek az egojuk fontos. Persze mindenki szereti, ha dicserik, de ettol meg nem kellene magat hazavitetni minden nap massal. Azert ez nem normalis dolog... en szolnek a helyedben, hogy neked ez igy nem tetszik, mi szuksege van erre, o hazas, elkotelezett ember.
2010. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%

Egy nap mondd neki, hogy ma később jössz, mert elmész boldog szülinapot kívánni egy (esetleg általa jól ismert nevű, csinos) kolléganődhöz házhoz :)

Ha meg rákérdezel, és ő is ezzel a buszmegállóban fagyoskodós szöveggel jön, esetleg ha van autód, érj haza ezentúl egy órával később, és mondd, hogy hazavitted X, másnap Y, harmadnap Z kolleginát, hogy "ne kelljen a buszmegállóban fagyoskodniuk". :)

2010. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És előbb gondolj bele, hogy mennyire szeretetre méltó az, ha bosszút állsz... ezért mennek tönkre a házasságok, mert az emberek primitívek.

Beszélj vele! Mondd el neki, hogy téged ez zavar, és hogy ez is csak azt mutatja, hogy megőrülsz érte. Vallj szerelmet, és ne vitázz, és hidd el, ő is meg fogja érteni.

Azt meg végképp nem értem, hogy miért kell lepontozni azokat, akik nem véres megtorlást és bosszút kiáltanak.

2010. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy ha meg szóba hozod, azzal kifejezed, hogy nem bízol benne és hogy kevésnek tartod magad. Egyszóval hogy féltékeny vagy. Nem előnyös tulajdonság. Néha elé mehetnél a munkahelyére hogy sétáljatok egyet. Persze nem meglepetésszerűen, mert akkor tuti az lesz, hogy kémkedsz utána, hanem szólj neki előtte. De legalább tuti látják a kollégák, hogy boldog párkapcsolatban él és ő is érzi hogy törődsz vele.
2010. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

de miért lenne az baj, ha valaki féltékeny? addig amig nem lesz belőle vita és nem hangoztatja ezt naponta és nem basáskodik valaki, és nem veszíti el a fejét, addig nincs baj.

Én este lefekvés után, amikor közvetlenül elalvás előtt összbújok a párommal és tapintható az intimitás, akkor ELSUTTOGNÁM neki. Nem őt hibáztatva, nem veszekedve, nem felróva a dolgokat.. nem követelve stb. Egyszerűen a fülébe suttognám, hogy ő az életem, mindennél jobban szeretem és életem legnagyobb félelme az, hogy egyszer elveszítem. És hogy ez a félelem belém mar, amikor azt látom, hogy milyen népszerű a munkahelyén... és megmondanám, hogy mindent megtennék azért, hogy ő csak engem lásson és ne is akarja látni azokat a ffiakat.

Meg lehet ezt máshogy is beszélni nem csak tipikus módon és vitára okot adóan :O

2010. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!