Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna, ha a lányod 1 év...

Zavarna, ha a lányod 1 év kapcsolat után házasodna? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve vagyunk együtt, márciusban eljegyzett.

Jövő nyáron szeretnénk egy nagy esküvőt, nekem az álmom a Bazilika, hercegnős ruha, minden egyéb. De mindig, mikor elkezdtük szervezni, bennem volt az is, hogy mennyire messze van, és én már holnap a felesége szeretnék lenni, nem várni még több, mint egy évet.


Ezért májusban tartjuk a polgári szertartást, utána lesz a legközelebbi barátainknak, családtagjainknak egy vacsora és buli (jövőre pedig egy "rendes" lakodalom).

A meghívókat a héten adtuk oda, mindenki boldog volt, az apámat leszámítva. Akivel sok "igazi" kapcsolatom nincs. Óvodás koromban vált el az anyámtól, az életemben azóta kis túlzással a vérkeringéssel rendelkező ATM szerepét töltötte be. Szülinapokon banki átutalás formájában köszöntött, majd felhívott, hogy utalt pénzt, boldog szülinapot. Karácsonyok, névnapok szintén. Ha kértem tőle segítséget, azt úgy oldotta meg, hogy kerített valakit, aki megcsinálta nekem az adott dolgot.


Annyiszor nem hívott fel szerintem az elmúlt 5 évben, mint most, a pár nap alatt.

Minek ez az esküvő, egyáltalán, mióta vagyunk mi együtt, hová rohanunk, mondjam már meg, hogy huszonévesen miért akarok feleséget játszani, ráérek én ezzel még. És hogy ennyi idő az semmi, mások össze sem költöznek ennyi idős kapcsolatba (együtt élünk kb. a kapcsolatunk kezdete óta). Én ezt a részéről inkább hisztinek érzem, de nem tudom... Az apám, legyen ott, de legszívesebben már azt mondtam volna neki, hogy ha ennyire zavarja, nem kell jönni, megoldjuk nélküle is.


ápr. 21. 08:36
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nem azért aggódik, mert most nászajándékot kellene adnia? Vagy segíteni a kezdésben?

Amúgy ezt ti, ketten döntitek el.

máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!