Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyek jóban anyámmal?...

Brebus55 kérdése:

Hogy legyek jóban anyámmal? Hogy érjem el, hogy elengedjenek több helyre?

Figyelt kérdés
15 éves csaj vagyok, aki mindennap veszekszik a szüleivel, mert nem engednek semmit!már nagyon idegesit h mindig 10 re haza kell érnem. van barátom akivel ( a tegnapi vita után) 2x találkozhatok egy héten !!! miez már?
2010. okt. 27. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
a csávóddal megbeszélitek h 1iknap dugtok 1jót. és kilehet bírni a következő napig.. pl elmész 2kor. este 10ig annyit lehet kupakolni h meg is unjátok 1mást.
2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen ledöbbenek itt a 15 éves "kiscsajokon"...

Olyan sokat képzeltek magatokról. Nem csak magatokkal kéne foglalkozni, hanem a család többi tagjával is... Valószínű azért nem engednek tovább, mert FÉLTIK a kicsi lányukat!!!!


Nem kéne veszekedni velük és talán lehet, hogy másképp állnának a dolgokhoz.

Amúgy meg én sem engedném a gyerekemet 10nél tovább 15 évesen...

2010. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Még gyerek vagy, kiskorú vagy, este 10 után semmi keresnivalód az utcán.

Az édesanyád félt, és aggódik érted, és ez teljesen normális.

Ebben az életkorban az anya aggódása kiakasztónak tűnik a tizenegynéhány évesek számára, de ne felejtsd el, hogy édesanyád a felelős érted.

És nagyon fájna neki ha érted kellene menni a toxikológiára, vagy egy sikátorba, vagy a rendőrségre, ne adj isten egy fekete fólia alatt látna viszont.


Ne viselkedj így édeanyáddal.Ha veled valami történik őt vonják felelősségre. Nőj fel, az élet megvár, meg a pasik is.


És majd megérted, ha te magad is anya leszel!!

2010. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Jajj....Ez milyen máá ?!Attól hogy valaki 15éves mért is kell le kis pisisezni ?! Ezt mondjátok má el mert nem igazán értem ( :

Amm meg 15/L

2010. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Előzőnek igaza van, szerintem vannak olyan emberek, akik 15 éves korokra átélnek olyanokat, amiket mások talán soha. Úgyhogy kár általánosítani.


Kérdezőnek meg: 10re otthon lenni nem olyan korán van. Bizonyítsd be nekik, hogy tanulsz, és hogy megbízható vagy. Beszéld meg velük, hogy több szabadságot szeretnél, de ha nem mennek bele se hisztizz.

2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

jah és megértelek...velem is ilyen szitu van ! (ezt a példát ne kövesd, csak leírom)

PL. amikor buli volt és nem mehettem el mert hogy "szobafogság" ablakon másztam ki vagy azt mondtam h : " anya ugye elmehetek segíteni Y-nak megkeresni kutyáját.. azt cső..de mondom ne kövesd én is megszívtam és azóta sikerült megegyezni a 11-ben. ( :

(előző)

2010. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elmondanam, h van egy hugom aki 27 eves es meg a szuleinkkel lakik egyutt...Hetente 2x talalkoznak a volegenyevel, ottalvas nincs, 10re hazaer...Ja es nem duzzog, ugy volt nevelve...


Bar tudom h ez a masik veglet, de igy is lehet...ha lenne ey 15 eves lanyom tuti h en se engednem el 10 utanig, megha manapsag nagyon trendi is 15-16 evesen bulizni, pasizni, pialni, dugni...

2010. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15 évesen mindenki így gondolkozik. De majd meglátod, hogy ez el fog múlni. Pár év...

Anyukádék féltenek, de teljesen egyet értek az előttem szólóval, bizonyítsd be, hogy megbízható vagy, nem vered át őket, jól tanulsz. Én anno ezt tettem és máris engedelmesebbek lettek a szüleim, hidd el nagyon sok múlik azon, hogy hogy viselkedsz.

22/L

2010. okt. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk 27 évesen már azt várnám el, hogy ne szóljanak bele az életembe, főleg, hogy azt mondják este 10-re érjek haza.

Ez legalább olyan furcsa, mint ha egy tizenegykétéves menne az éjszakába.

2010. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

minden nap 10ig mégis mi a halál heréjét csinálsz???

otthon nincs dolgod?

érdekes, van egy barátnőm, aki mehetne amerre akar, de 10kor már rég alszik, mert korán kell kelnie a suli miatt.


sulinak 2kor vége. gondolom én. utána ha minden igaz, akkor tanulsz 1-2 órát.

mondjuk 4-8ig nem elég a haverozásból?


ha mondjuk nem csak melegedni járnál iskolába, hanem figyelnél is, akkor 10kor már nem lenne kedved kódorogni...

2010. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!