Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya kidobott otthonról! Hogy...

Anya kidobott otthonról! Hogy lehetek lelkileg másképpen nyugott, ha nincs mögöttem család?

Figyelt kérdés

Jelenleg kaptam egy önkormányzati lakást, abban élek. Anya és apa már elváltak. Apa néha segít egy kis pénzzel.

Anya már azt sem. Amíg otthon voltam sem találtam sehol munkát diplomámmal. Jelenleg keresek külföldi munkákat. mert itthon eladói melókból nem tudom fenn tartani magam, vagy nem tudok összegyűjteni, ha vissza kell adnom a lakást.

De ez mind nem is aggaszt annyira, mint az hogy teljesen fel van borulva a biztonságérzetem! Nincs aki vigasztal, aki átölel, vagy aki mellett biztonságban érezném magam. Van egy barátom, de ő inkább elvárásokat támaszt elém, semmiben nem segít, csak papolni tud.

bnőim nincsenek.

honnan kapok ilyenkor szeretet, törődést??

ötlet?


2010. okt. 27. 21:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
45%

Hű! nagyon sajállak!

Miért dobott ki az anyukád? Én sosem tenném meg ezt a fiaimmal!

2010. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Mi volt a probléma, ami miatt anyukád kidobott??
2010. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Tegyél fel egy hirdetést, pótnagymamit keresek. Az kelleneneked. Akivel törődhetnél, és ő is veled. Az egyedülálló nagymamik, akiknek nincs senkijük, nagyon szívesen elfogadnak egy olyan pótunokát, mint te.Próbáld meg. Vagy a környezetedben keressél. Esetleg elmehetnél idősek klubjába, ne vállna hátrányodra. Elmondanád a klub vezetőnek milyen az életed, nincs akihez forduljál, nincs aki megölel. A barátodat meg dobjad a francba.
2010. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
Mi az, hogy kidobott? Miért? Kaptál lakást? Na, ez nem semmi. Más két-három gyerekkel sem kap. A diploma! Csak nem magyar tanár vagy? Ezzel az elképesztő helyesírással milyen dipolomát lehet szerezni?
2010. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Vigyázz a külfölddel, nehogy póruljárj! Van olyan anyuka, aki gyerekek mellett él önkormyányzati lakásban, és takarításból, mosogatásból, eladói munkából stb. sokszor egyedül próbálja eltartani a gyermekeit. Szóval fel a fejjel! Főleg, ha gyereked sincs! Vállalj minél több munkát, és próbálj meg félre tenni! Tudom, hogy nem azért tanultál, és nem azért lett diplomád, hogy ilyen munkákat végezz, de addig, ami nincs más, a végzettségednek megfelelő, ez is jobb, mint a semmi!
2010. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
39%
HA hiszel istenben ő megsegít.Lehet sokan hülyeségnek nézik de amikor én lelkileg lerombolt vagyok akkor Istenhez fordulok és ő midig megsegít.
2010. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

a sok kérdésre válasz:

1. anya azért dobott ki, mert nem találtam munkát évek óta, ingyenélőnek tart, így megutált, plussz lett egy pasija akire féltékeny volt, csupán ha jelen voltam is zavarta

2. közgazdász vagyok, nem látok helyesírási hibát :)de lehet vétek

3. vidéken élek, itt könnyebben ad az önkormányzat lakást, Bp-en mondták, hogy ott 5 évnél régebbi kérelmekkel kezdik...

4. az idősek általi pátyolgatás nem a legjobb ötlet, mivel tuti, hogy nem normálisnak néznének, hogy mit akarok tőlük

5. Istenben eddig is hittem, hogy ezzel most mi a terve nem tudom, talán a segíts magadon....verzió

6. a barátomat nem merem kidobni, mert rajta kívül senkim sincs és lehet jogosak is az elvárásai senki nem akarja eltartani a párját.

Totál lehetetlennek látok mindent.

amúgy itt eladói munkakörökre is túljelentkezés van...

persze vállalgatok mellékes dolgokat (varrás, takarítás)de ezek nem haladják meg a heti 5ezret!

de nem is a munka gyötör, hanem belül mardos a félelem. így egyedül.

2010. okt. 27. 22:08
 8/24 A kérdező kommentje:
és köszönöm a válaszaitokat :)
2010. okt. 27. 22:09
 9/24 A kérdező kommentje:

"nyugott" vagy nyugodt ?

csak találtam hibát :(

már ez sem megy nekem

2010. okt. 27. 22:17
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb az lenne, hogy legye munkád. Mindegy mi az, csak tegyél szert bevételre.

Aztán egy új társ, aki nem csak papolni tud, hanem segít, támogat, ösztönöz.


Nem tudjuk mihez értesz, nem tudjuk melyik korosztályba tartozol, se azt, hogy milyen ember vagy. ezért így ismeretlenül, egy ismeretlennek nehéz tanácsot adni.

2010. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!