Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz amikor egyedül...

Mit csinálsz amikor egyedül maradsz otthon egy egész napra? Akármilyen okból elmegy a család otthonról, mivel töltöd el azt a napot?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

kertipartyt csinálok.ha nem jönnek haza, csak másnap reggel vagy valami.. volt is már erre példa..

de amúgy meg nagyon hangosan hallgatagok zenét és takaritok.:D

2009. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

már 3 éve nem lakom a szülőkkel,igy mindig azt csinálok amit akarok...azaz kezdek felnőni...:D

22/L

2009. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tade ***** válasza:
100%
Altalaban, atadaom magam a hobbymnak, azaz a gyertyakeszitesnek. ILyenkor senki nem zavar, hogy esetleg budos van, vagy szanaszet vannak a kellekek stb. Teli napokon pedig egy forralt bor mellett betekerem magam eg pakrocba es olvasok egesz nap :)
2009. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig alszom, takarítgatok, rendezgetek, játszom a gépen, netezek, vagy egy teljes könyvet kiolvasok. :)
2009. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat vagyok itthon egyedül,a terhességem vége felé járok.

Felkelek, a magam tempójában megreggelizek. Minden nap takarítok, amennyit bírok, főzök, kicsit netezek. Beszélgetek a szintén otthon lévő kismami kolléganőmmel telefonon(céges, ingyenes teló). Este felé tv-zek és várom haza a férjem.

Elelinte meg voltam bolondulva, hogy mi lesz velem itthon a napi pörgős munka nélkül, de szép lassan kialakítottam magamnak egy tempót, ami jó.

Viszont, ha csak egy-két napra gondoltál, akkor inmkább használd ki valami számodra nagyon kellemes elfoglaltsággal.

2009. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Takarítás, főzés, mosás, sorozat nézés, olvasás, szóval ugyanazt, mintha apám otthon lenne. :D


20/L

2009. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem ilyenkor egész nap megy a gép (amikor itthon a család velük vagyok, a gép meg napi 2-3 órát megy) netezek vagy simsezek, megy a tévé is, és egész nap eszek :) ilyenkor nem szól rám senki hogy összevissza eszek mindent (mert úgy szeretek enni) és ilyenkor mindenfélét összemocsánkolok és élvezem hogy nyugodtan nyomhatom az arcba :) főzni-sütni is szoktam ilyenkor mert senki nincs láb alatt a konyhában.
2009. aug. 30. 12:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már lassan fél éve egyedül vagyok és nem is bánom. Élvezem a szabadságot.
2009. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

feltakarítom a romhalmazt, amit csináltak, aztán bevackolom magam a szobámba és sorozatot nézek :D


17/f

2009. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt amit máskor is: remekül elvagyok egyedül is, olvasok, tanulok, netezek, főzök, tévézek, vagy vásárlok, takarítok.
2010. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!