Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek valamely...

Van itt olyan, akinek valamely közeli hozzàtartozója nem volt ott az esküvőjén/nem lett meghívva?

Figyelt kérdés
Nekem van konfliktusom az egyik szülőmmel és a testvéremmel, ami miatt nem szeretném őket meghívni. Olyan dolog, ami életre szóló, viszont az esküvő is.
ápr. 28. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Apám, de vele akkor már 20 éve nem beszéltem, nem is fogok.

Ha az életre szóló esetedben azt jelenti, soha nem fogsz velük beszélni és most sincs kapcsolatotok, akkor nem kell őket meghívni. Azt azért vedd figyelembe, hogy ha a szüleid házasok, akkor a másik szülővel is megromolhat emiatt q kapcsolat és az is lehet, hogy ő se megy el az esküvőre

ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Unokahúgom, a régen lelépett apját nem hívta. Tesóm kísérte be a templomba.
ápr. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Apam es uj csaladja. Minek? ;-)
ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sem apám sem anyám nem volt jelen. Rossz házasság után anyám lelépett a világ másik felére, apám szerint pedig olyan qrva vagyok mint ő😅. Ekkor néhány éve nem beszéltünk már, még néhány évig nem kerestem apámat. Nem bántam meg a döntést, észhez terítette.
ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyámnak keresnivalója ott (tett érte), akárcsak vőlegényem alkesz apjának.
ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!