Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bántalmazó kapcsolatnál csak...

Bántalmazó kapcsolatnál csak a birtoklás miatt van a bántalmazó a családjával?

Figyelt kérdés

Illetve mi a bántalmazó válasza arra pl, hogy akkor miért van velük, ha utálja őket? (vagyis ha folyamatosan verbálisan bántalmazza őket, az valószínű már régen nem a szeretet)

Erre is csak kiabálás, ordibálás, káromkodás lenne a válasz?

Vagy esetleg az, hogy de hát ő szereti őket....



máj. 11. 07:32
1 2
 11/18 anonim válasza:

Sajnálom nagyon, hogy valaki így nő fel, majd így választ párkapcsolatot.


Sajnos gyerekként láttam rokonságban hasonlót.

máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A kérdést egy rokonunk ihlette.

Érezhető, hogy aggódik értünk, szeret minket, de....

Mintha nem lenne idegrendszere hozzánk, szinte minden dühíti, idegesíti, csakis neki van igaza, bármit mondunk, az hülyeség.

Tényleg már úgy vagyunk, hogy gyomoridegünk van, ha keres minket, vagy ha itt van.

Én ezt úgy nagyjából betudom annak, hogy szerintem valamilyen gyógyszert kellene szednie, ami lenyugtatja.

Mert el nem tudom képzelni, hogy valakit olyan perverzió vezérel, hogy az élteti, hogy a szeretteit, rokonait szándékosan gyötri, mert így érzi jól magát.

60 fele közeledik az illető, ehhez képest eléggé hiperaktív.

máj. 12. 09:14
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát van olyan perverzió, nárcizmusnak hívják. Mi az istennek hívjátok vendégségbe? Meg kell vele szüntetni minden kapcsolatot. A telefont se kell felvenni.
máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ki hívja vendégségbe?

Egy közeli rokont nem igazán lehet így "lerázni"

Régen nem ilyen volt, mostanában lett egyre fárasztóbb.

Ennyire nem egyszerű a dolog.

máj. 12. 12:27
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
Hívás nélkül megjelenik? Nincs az az isten, hogy beengedném! Mi történik, ha nem? Megsértődik. És?
máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hosszú a történet, vannak helyzetek, amikor nem olyan egyszerű valami.

Jobban részleteket biztos nem fogok megosztani, mert empátia, gondolkodás, élettapasztalat nélküli tanácsokat kapnék.

máj. 12. 12:37
 17/18 anonim ***** válasza:
83%

"Mert el nem tudom képzelni, hogy valakit olyan perverzió vezérel, hogy az élteti, hogy a szeretteit, rokonait szándékosan gyötri, mert így érzi jól magát."

A narcisztikus addig gyötör, amíg engedelmes szolgát nem csinál belőled.

máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
62%
Pedig befogadhatnád azokat az "empátia, gondolkodás és élettapasztalat nélküli tanácsokat", a te életed lenne tőlük jobb. Sajnálatos, hogy ilyen empátia, gondolkodás, élettapasztalat nélküli emberekkel vagy körülvéve itt a gyakori tízezrei között is. Én például nem. Talán segítenének azok a nélküliek kilépni a saját berögzült, de sok szenvedést okozó világodból egy olyanba, ahol nem hagyod magad személyiségzavaros játszmázók áldozatává tenni ...
máj. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!