Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normálisnak számít, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Galamb_szar kérdése:

Az normálisnak számít, hogy nem tudom elfogadni, hogy a párom mással is volt előttem?

Figyelt kérdés

Ez érthető szexuális avagy csak szimpla fizikai érintkezés szempontjából is. Emészt a tudat, hogy más száját csókolta, mást ölelt, mással lépett szexuális viszonyba

Nem tudom, hogy ez csak szimpla birtoklási vágynak mondható e vagy valami baj van az agyamban:')



2023. máj. 29. 19:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Hát akkor keress olyat, aki nem volt előtte senkivel. Csak ne panaszkodj, hogy nincs semmi tapasztalata.

De igen, meglehetősen súlyos birtoklási vágy van az agyadban. Jó lenne ezt alaposabban átgondolnod, hogy miért van benned ilyen érzés, mert ha nem ebben, akkor valószínűleg másban fog kiütközni a párkapcsolatban és végül mindenkinek rossz lesz.

2023. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát ez néha tipikus. Főleg olyanoknál, akiknek sosem volt barátnőjük, vagy ritkán. Sok szűz 18+, korai huszonéves srác esetében tapasztaltam ezt.
2023. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Meg valamiért a szlávoknál jellemző még ez.
2023. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. A múlt elmúlt, az jobb lenne, ha hazudik neked?
2023. máj. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Vannak ilyen típusú emberek, nincs ezzel semmi baj. Akár az is lehet, hogy később ez már nem lesz baj.
2023. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom hogy ez miért zavar téged..., butaság. Neked nem volt senkid előtte? Ha nem, akkor azért zavar. Ha volt akkor őt zavarja ez? Gondolom nem. Ne doglalkozz ilyesmivel mert azt éred el hogy tönkre megy a kapcsolatotok. Változtatni ezen úgysem tudsz.
2023. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%

legalább nem kefélt összevissza.

hanem volt egy komoly kapcsolata...

2023. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%
Normális, én sem szeretem a használt dolgokat.
2023. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Használt dolgok?! Az megvan hogy egy emberről beszélünk, ugye? Szóval te a párodat is márkás üzletben veszed? Mekkora baromság ez?!
2023. máj. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
ha kiverte magának, az is használt dolognak minősül?
2023. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!