Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden reggel beül 2 órára a...

Minden reggel beül 2 órára a fürdőbe nem lehet miatta mozdulni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Apám minden reggel 2 órát van a fürdőben, túlzás nélkül. Előre megbeszélni sem lehet vele mikor megy be, mert rávágja, hogy akkor amikor kedve van. Mindegy mikor kelek, valahogy folyton összeütközök vele.

Mikor suliba indulok is sokszor miatta megyek zsíros hajjal, mert reggel akartam megmosni, vagy nem tudok valamit kivenni a fürdőből, ami kell. Ma is úgy volt, hogy barátokkal megyünk a Balatonra, de már át kellett raknom az időpontot 2 órával későbbre, mert bekotyult 7 órakor, és még mindig nem jött ki!

Az apám nyugdíjas, egész nap ráér tollászkodni.


máj. 12. 08:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Egyébként van másik fürdő, de használhatatlan állapotban, tényleg. Az felújításra vár. Viszont mire összegyűlik rá a pénz, arra én már lehet, hogy itthon sem leszek. Szóval még a jövő évet kell kibírnom, aztán megyek koliba.
máj. 12. 20:56
 32/37 anonim ***** válasza:
28%

62 évesen nyugdíjas a vén here?

Rokkant? Vagy miért nem rakja rendbe a másik fürdőt?

Anyád miért nem takarítja ki onnan a reggeli készülődés közben? Gondolom ő meg rohanna dolgozni.

máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%

21-es, hiába "vergődsz", egy házban nem annyi új fürdőszobát - WC-t csinálni, hogy "na ma felkelek és nekiállok".


Aha, engedélyek, vízszerelési ütemterv, árajánlat, ha építeni kell egy plusz helyiséget, akkor már építési engedély és sorolhatnám.


Alsó hangon 2-3 év, mire "elkészül" egy új fürdő.

máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
69%

33 te aztán nagy szaki lehetsz 2-3 év egy fürdőszoba neked? 😂

Milyen vízszerelési ütemterv dilo!

Magánlakásba építési engedély meg vízmérő vagy strangelzáró után vízszerelési ütemterv?? 😂😂😂


Azt és úgy szerelsz gyakorlatilag ahogy akarsz!

Csak úgy mondom...

máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem max 3 hét egy fürdőszoba, ha minden anyag és elképzelés adott! Nameg persze ha mindennap ráérek!
máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
66%

33.

Ne röhögtesd már magad, rengeteg ember magának megcsinálja, max. elhív a szakit a villanyszereléshez.

Ez nem agysebészet.

máj. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Eközben én fél órája a válaszokat olvasom a wc-n....🤯
máj. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!