Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esely ra hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esely ra hogy tetszem ennek a fiunam, vagy remenytelen a jelenlegi helyzetben?

Figyelt kérdés
Szval..van egy fiu akit nagyon szeretek, de nem tudom hogy erez e irantam valamit. Szeptemberben meg oktoberben nagyon kedves volt velem, meg figyelt ram, bar neha furan viselkedett(jo ertelemben) neha beszelunk csak, de akkor is kedves. Aztan vmikor telen megvaltozott es ram se nezett, meg nem is beszeltunk, mert nem volt alkalom ra. Mostanaban pedig szinte naponta valtozik hogy kedves es figyel ram, vagy ram se nez. Nagyon rosszul esik, mert mar azt hittem hogy talan szeret engem valamennyire, de mostmar azt se tudom hogy utal-e vagy kedvel, es mostanában neha egy osszepillantason kivul semmilyen kapcsolat nincs kuztunk. Ha veletek volt hasonlo, segitsetek pls, vagy ha nem volt de esetleg tipped van hogy mi lehet

2019. febr. 6. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2019. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem hagyd a levesbe.

Ha szeretne,akkor nem ìgy viselkedne!

De vannak ám nagyon rafkòs srácok is,akik ìgy szòrakoznak ès játszanak az ember èrzèseivel,ezt jòl jegyezd meg!Ès nem jòindulatbòl!

Bizonyára rájött,hogy mègsem kellesz neki...most pedig kimutatja a fogafehèrjèt,hogy,milyen is ő valòjában ès ìgy viselkedik.

Lesz@rja, hogy megbánt!

Felejtsd el tehát!

35N

2019. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem is ilyesmi volt. Egyszer kedves volt, szivatott (jó értelemben), magyarul figyelt rám. Másnap meg rám se nézett. Ez a fiúknál a bizonytalanságot jelenti. De rosszabb esetben meg nem érdekled. Viszont szerintem mindenképp mond el neki, hogy tetszik neked. Én is így tettem, ugyan nem jöttünk össze, de nagyon jó barátok lettünk. Amolyan legjobb barátok. Szóval szerintem megér egy próbát, mert lehet kiderül, ő is úgy érez mint te. Ha bevallod neki, akkor fontos tudni, hogy az elején nagyon ideges leszel, meg lever a víz az izgatottságtól, hogy vajon mit fog szólni. De utána megkönnyebbülsz, mintha egy kő esne le a szívedről. Itt egy idézet: "Eltűnődtél már azon, hogy vajon melyik a rosszabb: kimondani valamit, majd azután azt kívánni, bárcsak ne tetted volna - vagy nem mondani semmit, és később azt kívánni, bárcsak kimondtad volna?
2019. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!