Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasonló helyzet bárkinél...

Hasonló helyzet bárkinél előfordult vagy jelenleg át él ilyet?

Figyelt kérdés

Nos hosszú a történet de megpróbálom rövidre fogni. A lényeg hogy nincsenek barátaim nagyon,sőt emberek se akik megértenének így a szociális életem teljes katasztrófa. Interneten és személyes kontakt létrehozás terén egyaránt. A lényeg hogy már jó pár éve tart ez az állapot de mindenhol. Alárendelt és/vagy kihasználható szerepet kapok minden "barátom" életében és így mondanom sem kell hogy amikor tényleg szükségem lenne bármelyikükre senkire nem számíthatok közülük. Ami elszomorító de nagyon :(

Nem rég a munkámat is elvesztettem és semmi támogatást nem kapok csak azt hogy "és most hogyan tovább?" Kérdéseket pedig eléggé sokszor kitartottam mellettük,támogattam és ha úgy volt vigasztaltam őket. Erre semmit nem kapok vissza. Én értem hogy van az életnek és gy lefolyása de tényleg ilyen rossznak kell lennie q jóindulatú emberekkel szemben? 24/F



2020. júl. 24. 21:02
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez egy ilyen világ sajna én is voltam így sőt az úgy nevezett legjobb barátnőm hagyott a legnagyobb szarba egyedül és meglepődött mikor hátat fordítottam neki. Ajánlom neked is dobáld ki az ilyeneket az életedből.Ismerkedj új emberekkel. Sose hagyd hogy átverjenek ,próbáld kiszűrni azokat az embereket akik hátsó szándékkal fordulnak hozzád. Ami pedig a legfontossabb ne felejtsd el ,hogy most minden rossz úgy nevezett sötétség borult rád ,de ne feledd hogy a sötétség után a fény jön. Ezzel arra célzok ,hogy helyre fog állni minden és boldog leszel egy idő után.
2020. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Sötétség után a fény jön. Önhitegetés. Ha nem teszel érte nincs fény. Néha akkor se, ha igen. Többi tanácsa nem rossz. Engedd el őket. Fiatal vagy. Szerezz csajt. Ismerkedj. Többi jön magától.
2020. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!