Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátat fordított a családom....

Hátat fordított a családom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

a párommal élek egy kertes házba, de lehet hogy el kell költöznünk mert, nem tudjuk fizetni a jelzálogot. anyámat felhívtam hogy ez van, és mondta hogy menjek vissza a lakásba. de ott a bátyám lakik, meg a haverja ( bérlő társ)

de felhívott a bátyám hogy vele kell egy szobába lennem mert a haverja a kis szobába van, de mondtam neki hogy nem egészséges hogy egy fi meg egy lány van egy szobába sőt lehet hogy, a párom is oda jön. anyám meg elküldött a fenébe hogy menjek albérletbe, mert a kutyámat nem vihetem oda kutyámat, de én mondtam hogy a kutyát nem fogom azért elvinni menhelyre!!

fogalmam nincs hogy mit csináljak, szerintem az lenne a legjobb hogy én és a párom a kis szobába lennénk és a két fiú meg a nagy szobába, de ezt azért nem akarják mert a fiúnak a nője felszokott járni b*szni

mit csináljak, beszélni meg nem lehet velük mert egy egy agyafúrt család.


2010. okt. 29. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, szép dolog az empátia, meg a tolerancia, de nem várhatod el másoktól, hogy a saját életüket feladják azért, mert most ti bebuktátok a jelzálogot.

Valamit, valamiért, és sajnálom a kutyust, de miért várod el, hogy azt szeressék a szüleid.

Albérlet meg létezik olyan, ahová lehet vinni házi kedvencet, csak keresni kell.


Banki oldalról nézve, miért nem adjátok el a házat, és fizetitek ki abból a jelzálogot, és mentek albérletbe. Még lehet, hogy maradna is pénz belőle, de a pénzügyi részleteket nem ismerem.

2010. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most ne haragudj de azért az nem úgy működik hogy a fiúkra ráerőlteted hogy a kisszobában legyenek ők ketten fiúk,főleg hogy gondolom nem a te lakásod és a tesódék "előbb ott voltak".Az meg hogy miért jár fel a srác barátnője nem rád tartozik.Gondolom ti sem kártyázni akartok kettesben.Miért nem adjátok el a házat és mentek albérletbe?Vagy hasonló?
2010. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

a jelzálogot anyósom vette.

elfogjuk adni. de a pénz ami marad az tuti hogy nála marad

2010. okt. 29. 16:58
 4/22 A kérdező kommentje:
azért nem tudunk albérletbe menni mert nem dolgozok de a párom igen, és ez a ház ahol lakunk annyi összesen mint egy albérlet
2010. okt. 29. 16:59
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

A párod családjával mi a helyzet?

Egyébként amit leírtál, ilyen sok ember ilyen kis helyen (plusz kutya), már alapból elég gáz, ha meg nem is igazán jó a viszony, akkor főleg az. Valószínűleg ha odaköltöznél/odaköltöznétek akármilyen elrendezésben, csak marnátok egymást folyamatosan, hosszútávon ez aligha megoldás.

Szerintem jobb lenne valami más megoldát találni, akár albérletet a pároddal közösen, akár bármi egyebet. De mindenképpen a pároddal, és nem úgy, hogy ő is csak úgy odamegy veled egy ilyen "agyafúrt" család túlzsúfolt lakásába.

2010. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a párom azt akarja hogy szakít velem és ki megy külföldre kamionozni
2010. okt. 29. 17:02
 7/22 A kérdező kommentje:
ja de mondta hogy nem azért szakítana velem mert nem szeret csak megakar óvni, a kamionos élettől
2010. okt. 29. 17:03
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek albérletbe, most a lakásban akkarsz nyomorogni 4-5 emberrel plusz egy kutya. A tesod a haverja is valószinű csajozik ök is úgyanúgy oda járnának b*szni mint te meg a párod.

A párod családja mért nem jönn szóba, ő szívesen nyomorogna egy tömegszálláson, egyálltalán mért akkar veled menni. Az meg hogy a pasidal anyud nyakára menyetek családot alapítani megint nem túl ideális.

2010. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem dolgozol, akkor úgy gondoltad, el is fognak tartani? Bizonyára ez is az egyik ok, hogy nem "repesnek" az örömtől.
2010. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, nektek kell megoldani ezt a problémát, és nem tudom mennyi volt a jelzálogotok, de ha nem tudtok kifizetni egy szobát, vagy egy pici albérletet, akkor hogy akartok együtt élni?

Mert az nem működik úgy, hogy mást akartok kitúrni.


Valószínűleg már egy ideje tudtátok, hogy nem fogjátok tudni fizetni a költségeiteket, talán tenni kellet volna azért, ha már bevállaltátok a jelzálogot.

Menj el dolgozni, és menjetek albérletbe.

2010. okt. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!