Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználja a szüleimet! Mit...

Kihasználja a szüleimet! Mit tegyek? Szóval a leendő sógornőmnek lesz esküvője májusba még távol van azért.

Figyelt kérdés
De már 2 millióba van az esküvő... Az ő szülei nem tudják fizetni... De ő mindent akar, Budapestről hozatni a ruhát ilyen torta olyan torta. Én már szóvá tettem a bátyámnak hogy állítsa le magát a kisasszonyt. Szüleim meg felajánlották, de ezzel vissza is élt. Minden kell neki.. telhetetlen, mindenki vak egyedül én nem vagyok az meg a mamám.. Meg amúgy sem a szívem csücske, soha nem is volt az... ezt be kell valljam, köszönöm a válaszokat. 24N
2010. okt. 30. 14:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Hát nehéz ügy.

Ha mindenki kedveli rajtatok kívül, akkor vagy nagyon jó színésznő, vagy ti ismeritek félre a nagymamáddal.

Miért nem kedveled?

Szerintem ha igazad van, és valóban kétszínű, stb, akkor egy bekapcsolt felvevővel, diktafon, vagy telefonon is vannak már ilyenek ülj le vele beszélgetni, és próbáld meg kihúzni belőle, hogy beismerje, hogy tényleg az orruknál fogva vezeti a családot.

2010. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát a nagynénémnek sem a kedvence... Sőt apum is hangot adott ennek az ügynek.. a minap.
2010. okt. 30. 15:00
 3/12 anonim ***** válasza:

talán kedvesen és tapintatosan kéne közölni ezt vele.

" figyu, mi nagyon kedvelünk, azt szeretnénk, ha gyönyörű lenne az esküvő, mert ez nekünk is nagyon fontos... de pár dologban kompromisszumot kéne hoznotok..."

2010. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát de ne ő dirigáljon hogy milyen legyen az esküvő amikor nem is ő állja..
2010. okt. 30. 15:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kedveli anyukád, sem apukád, és ahogy leírtad a fél család sem. Akkor miért fizetnek? Tény, hogy csúnya dolog kihasználni a másikat, de kerek perec meg kell mondani nekik, hogy eddig tartott a pénz, nincs több! Ha tovább kell valami, akkor állják ők maguk.

Nem értem mit kell vajúdni ennyit pénzügyi dolgokon, ha egyszer kapacitás az nincs rá, de toronyóra lánccal az kéne! Ezt a rész viszont a szüleid rontották el, hogy nem fix összeget mondtak, hanem azt, hogy állják a lagzit.

2010. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anya oda van érte... nem tudom mit eszik rajta..
2010. okt. 30. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Én se értelek, egyszerű a dolog. NINCS. És hisztizhet a kisasszony akkor se lesz. Mindegy ki szereti, ki nem, akkoris furcsa a kisasszony, hogy titeket ver ekkora költségbe. Hát van bőr a képén. Szerintem ennél a viselkedésnél több bizonyíték nem kell semmire. Azért nem irigyellek ilyen sógornő mellett.
2010. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én már próbáltam erő teljesen fellépni... Örülnék ha nem lenne esküvő... Bármit megtennék érte... csak ne kerüljön ilyen nő a családunkba.
2010. okt. 30. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:

lehet h nem ő állja, de az ő esküvője. majd megérted, amikor te készülsz a tiedre, h nagyon kiborító ha nem engednek beleszólást.

Nagy dolog, h szüleid ezt felajánlották, és nyilván szeretnének vele neki és a tesódnak örömet okozni. Ha tőlük idegen esküvőt szerveznek, az nem lesz jó.

Azért írtam neked korábban, hogy meg kell neki mondani, h kössön kompromisszumot jópár dologban. Legyen torta, de olyna helyről, amit meg lehet fizetni... legyen szép ruha, de nem kell bp-ről De ezt döntse el ő, hogy miben akar engedni... mondjátok meg, h mennyi a keret, és aztán ossza be azt ő. Az nem lesz jó, ha ti döntötök ilyesmiben.

2010. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
két dolgot tehecc, 1) áskálódhatsz, remélve, hogy a tesóddal sikerül megutáltatni (én nem javasolnám, ki akarna ilyen hugot), 2) elfogadod, még ha nem is örülsz.
2010. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!