Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek ha a...

Szerintetek mit tegyek ha a párom volt felesége állandóan jeleneteket tesz olyan helyeken ahol egy fedél alatt agyunk, pl bál stb? HOGYAN KEZELJEM?

Figyelt kérdés
A volt feleség állandóan jeleneteket csinál egyes összejöveteleken és a párom próbálja leégetni és minden egyes bálban egyedül eljön csakhogy mi nehogy jól tudjuk magunkat érezni.Állandóan kirívó cuccokban jön és teszi a szépet a párom előtt v beleköt,lesi a pillanatot h engem felkérjen egy barát és akkor lecsap rá.Elegem kezd lenni h egy jó buli nincs miatta.A párom rendesen fizet oda mindent tehát nincs más oka csakhogy minket tönkretegyen.Már nem szívesen megyek ilyen helyekre,csak nekünk muszáj menni mert a párom pozíciója ezt megkívánja. mellesleg egy szeplős vörös görbelábú csúfság és még ő sérteget engem e-mailon,hogy a közelébe sem jöhetek meg ilyesmi.Szerintetek miért csinálja ezt már 2 éve?Mikor lesz nyugtunk?Ez már szerintetek pszichikai eset?Szerintem igen.Hogyan kezeljem ezt.Eddig diplomatikusan kezeltem a dolgokat nem szóltam neki semmit és kerültem is,de úgy érzem mára már,hogy jól be kellene olvasni neki,csak nem akarok az ő szintjére lesüllyedni és mások szórakozását is elrontani egy esetleges balhéval.
2010. okt. 30. 18:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért jártok egy helyre vele? Ne menjetek olyan helyekre, ahol ő is ott van. Ha közös barátaitok vannak, és ők szervezik az ilyen összejöveteleket, akkor mondjátok meg nekik, hogy ha a volt feleséget meghívják, akkor ti nem mentek. Ha meg más okból jártok közös buliba, akkor mondjatok le ezekről az alkalmakról, és akkor nem kell elviselni az ilyen helyzeteket. Az okosabb enged.
2010. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Becsülöm a türelmedet, én már valszeg felaprítottam volna és ledaráltam volna kutyakajának vagy disznótápnak. :) Viccet félretéve, tényleg be kéne már neki olvasnod. Ha elkezded osztani és nem tud szóhoz jutni, akkor nyertesen jössz ki belőle és kussolni fog. Ennyi.
2010. okt. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jól teszed, kezeld továbbra is így, és légy türelmes csak igy maradhatsz különb nála. Ő csak egy volt feleség te meg egy JELENLEGI vagy. Lehet hogy elmebeteg szegényke.
2010. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Sajna azt h egy helyen vagyunk egy bálban(mert általában ide megyünk,nem baráti összjöv.)nem tudjuk elkerülni,mert a bálokban a pozíciónknál fogva kell járnunk a v feleség ezt tudja és direk eljön.Itt természetesen a polg mester és magasabb rendű egyének előtt bármibe bocsájtkozni nem lenne ildomos,sztem a páromnak kéne megmondania h ne jöjjön el,de a v feleségnek valószínű olaly lenne a tűzre?Nem tom.
2010. okt. 30. 19:38
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Csak magát alázza meg. Bízz a férjedben és ne törődj vele.
2010. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
OLALY? Kíváncsi lennék arra a pozícióra...
2010. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
helyi képviselő testületi tag,azaz a mi városunk minden egyes rendezvényén kőteles részt venni,hiszen ez példa értékű az itt lakó embereknek,ja és ált jótékonysági bálok vannak,ahol meg is szólnának ha nem lennénk ott,hidd el nem sok kedvem van mindíg menni.
2010. okt. 30. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

Persze, hogy nem tudod megérteni a megcsalt, elhagyott asszony viselkedését, hisz te vagy az oka az egésznek. Gondolom, a kedves helyi képviselő ur, a régi felesége mellett kitanult, és már mint feltörekedett embernek nem volt jó a régi asszony. De sokan csinálják ezt. Te meg beleültél a készbe, és játszod a naccságát. Tudod, én még azon sem csodálkoznék, ha a görbelábú vörös asszony szétrugná a becses v@l@g@d@t, egy bulizás közben.

2010. okt. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
bocs,te lenni mágyár? mert az olaly nem létező szó!
2010. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
23:41Te nem vagy tisztában semmivel és egy rosszindulatú ember lehetsz.A"volt feleség" neked azt jelenti, h én miattam ment szét a házasságuk?Te ezt nagyon rosszul gondolod, egyáltalán,miért írtál ide?Hogy még te is engem bánts?KÖZÖM NINCS A VÁLÁSUKHOZ?Az meg sem fordult a fejedben,h a volt f miatt ment tönkre?Biztosan téged jól átvertek már ezért vagy ilyen negatív.Ja és én sosem bántottam a v feleséget és nem is provokáltam,szóval azintelligencia itt kezdődik nálad végződik!
2010. okt. 31. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!