Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebbek mindig dicsérnek,...

Idősebbek mindig dicsérnek, de az én korosztályom állandóan bánt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát 15 éves középiskolás lány vagyok,hosszú barna haj,zöld szem,és husis.Nem vagyok duci de akkor is mindenhol van rajtam felesleg.170cm 65kiló,már kezdek bekattyanni,mert idősebbek akik nem is ismernek,vagy ismerősök ismerősei ha meglátnak akkor mindig mondják,hogy gyönyörű vagyok,és az ilyen 25-35 éves férfi ismerőseim mindig elvannak,hogy szinésznő leszek(xD),mert olyan vagyok külsőre,meg persze az idősebbek szépnek tartanak,viszont az ilyen 13-18ig a fiúk lerondáznak le dagattoznak.meg barátnőm tesója 23 éves,mindig elvan,hogy ha nem szeretne tesóként,akkor már rég járna velem,meg jól nézek ki,de viszont az osztálytársam barátja aki szintén 15 éves tegnap lekövérezett,de csak azért,mert a barátjánák tetszem,és a barátja kis soványka és 1 fél fejjel kisebb,én pedig nem :/ és a fiatalok kezdenek kiakasztani :/ főleg a volt osztálytársak,ők mindig bántanak.Mit tegyek?már 3 hete zumbázok,de valamit kellene kezdnem magammal,hogy a fiataloknak tetszek,ne az idősebbeknek :/ válaszokat előre is köszönöm!üdv. :)
2011. szept. 24. 09:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtobb mai 15 eves, eretlen, magazinokat bujnak, aszerint itelik a vilagot. Ne hallgass rajuk. Sulyod, magassagodhoz egyaltalan nem sok. Elvezd az eleted, es ne ugorj be az elso pasinak, aki "jarni" akar veled.
2011. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendben :) csak néha már kezdek kiakadni egyesek miatt :/
2011. szept. 24. 09:15
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy ez van, és légy türelmes. Én is ilyen típus voltam, nem csak a súly, hanem az egész kisugárzás miatt van ez. Viszont most, a húszas éveimben úgy érzem, sokkal jobb így. Míg a tizenéves korukban "menő" csajoknak már leáldozott, az én időm most jött el. És megérte kivárni. Tizenévesen ilyen és ennyi udvarlóm soha nem lehetett volna.


Szóval ne bánkódj. Fogd fel úgy, hogy ez egy ajándék, hogy te nem leszel húszéves korodra kiöregedett nő, hanem még akkor is vonzó leszel a férfiak számára, amikor már sokan rég nem. :)

2011. szept. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nyugi bejössz a fiataloknak is csak ők nem merik mondani inkább csipkelődnek
2011. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

azért csinálják mert ők viván meg mtv-n nőttek fel és a média meg azt sugallja hogy az a szép akin van 2 tonna vakolat,aki sovány,de mégis akkora a melle mint 2 dinnye...


ne hallgass rájuk! :)


én is úgy birom,akik ismernek,ott osztanak hogy olyan rusnya vagyok,bújjak már el,de aki nem tudja hogy minek csúfolnak az iskolában,az azt mondja,hogy szép vagyok...


13l

2011. szept. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nőies vagy szerintem, meg értelmesebb, mint a korosztályod.

Tehát más vagy, ezért piszkálnak.

Nézd meg a médiában mutogatott nőket: 40 kiló, csont és bőr test, szolibarna bőr,rajzolt szemöldök, és két aránytalan dinnye mell.

Ezt látják a kortársaid, ez tehát neki a szép.

Ne akarj ilyen lenni!

Úgy van, ahogy előttem írták: eljön még a Te időd, huszonéves korodban, és utána...

Úgyhogy fel a fejjel!

2011. szept. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább a 25-35ös fószerek a kéjencek...

Amúgy pedig tény, hogy a fiatalok körében inkább a vékonyabb kivitel a nyerő. És az is tény, hogy majd kinövi egy-másikuk, természetesen nem mind.

Én sosem gondoltam volna, hogy valaha is megtetszik nekem egy olyan lány, akin látható helyen felesleg van.(úszógumi) és mégis. Pont nekem akinek nádszál barátnői voltak mindig. De hát eljött ez az idő is asszem olyan 21 éves korom környékére.

2011. szept. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 24. 10:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg a "korosztályom" szón van. Még annnyira éretlenek. Az egyik elkezdi, és megy utána a csorda. Szánalmas, és szomorú, de meg kell várnod, míg kinőnek ebből. Kerítsd magad mellé IGAZ barátokat, és velük vészeld át ezt az elkövetkező pár évet, a dícsérőid szavából pedig építsd az önbizalmad. Az ő szavuk amúgy is többet számít. Többet láttak már az életből, többet tapasztaltak, jóval reálisabb az értékítéletük, mint a kamaszoké. :))

L/17

2011. szept. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A 15-18 éves fiúk éretlen ostobák , követik az éppen aktuális trendet ,nem szabad a véleményükre adni. 25-35 évesek már tapasztaltak ezt azt és tudják hogy nincs is jobb egy kicsit husis gömbölydedebb lánynál:)és rá sem néznek a botsáska műgyantamellű szoláriumszökevényekre .
2011. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!