Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tehetem jóvá?

Hogyan tehetem jóvá?

Figyelt kérdés

Tegnap mondtam anyu hogy hisztis vagyok, és olyan lekezelő voltam mindenkivel.

Ma meg volt beszélve egy találkozó egy fiúval, és mi pont nem voltunk itthon, így sűrgettem őket, hogy minnél elöbb hazajöjjünk, anyu szerint cirkuszoltam, (volt benne igazság), hazaértünk, felmentem netre, és a fiúval megbeszéltük a 7 órát. Anyu az elöbb jött be és ordítozott velem, hogy ha ez még egyszer előfordul felpofoz, és ezt nem tűri el hogy ekkora cirkuszt vágjak le, és hogy próbáljak meg alkalmazkodni másokhoz.

Nem szándésokan csinálom. :S

Mit tehetnék??

17/l


2010. okt. 31. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj kevesbé gyerekes lenni, ideje lassan felnönöd.
2010. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Pl gondolkozz el azon, hogy az édesanyád mindig az édesanyád marad, viszont az a pasi akiért épp hisztizel, lehet, hogy már holnapután le fog tojni. A szüleidre optimális esetben mindig számíthatsz, de amíg nem fix egy kapcsolat, addig ne a pasikat helyezd előtérbe, csak amikor már látod, hogy szép és komoly az a kapcsolat. hidd el, a szüleidnek is jó érzés lenne...
2010. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda anyukádhoz és mondd, hogy annyira izgultál, hogy ezzel a fiúval találkozz, hogy elvesztetted a józan eszedet, de máskor figyelmesebb leszel! Neked nem volt olyan anya az életedben, hogy ennyire izgultál egy fiú miatt? S anyukád magába néz., s nevettek egy nagyot.
2010. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Igaza van az előttem válaszolónak; menj szépen oda anyádhoz és mond meg neki, hogy bocsi, hülye voltam. De hát ezt már elmondtam neked vagy háromnegyed órája msn-en:)
2010. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokszor eltanulunk valami viselkedést, (pl: cirkuszolást) valahonnan, legtöbbször éppen a szüleinktől, aztán persze, látjuk, tapasztaljuk, hogy milyen negatív hatást kelt. De ezt a tapasztalatot meg kellett szerezned. Most látod, hogy nem korrekt módszer. Meg azt is látod, hogy nem volt olyan fontos az amiért harcoltál, mint amnennyire harcoltál érte. Ez is tapasztalat, meg kellett szerezned. Most már fölébe emelkedsz az ilyen piti, nemvetséges viselkedési mintáknak. Jó ha az ember foglalkozik ilyen magatartás - pszichológiával. Vannak ilyen könyvek is.
2010. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!