Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkövettem egy elég durva...

Elkövettem egy elég durva dolgot, hogyan tehetem jóvá holnap?

Figyelt kérdés

Rámtört egy falásroham féle, és pár perc alatt kb. 500-600 kcalnyi bonbont tömtem magamba! Ráadásul most! :(

Nem is értem, soha nem volt még ilyen, és rendesen vacsoráztam is, pulykamellet egy tányér zöldségkörettel.

Holnap vonjam le a kalóriabevitelemből?


2011. júl. 18. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre. :)

Ha eddig jól csináltad, folytasd simán a diétát, nem lesz gond.

2011. júl. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj h sok embernek, így úgy tűnik neked is kívánja a szervezeted a szénhidrátot kaja után. Szerintem legközelebb egyél egy kis szelet- kicsit!!!- kenyeret a hús mellé.

Ezt meg könyveld el veszteségnek, nem hinném h e miatt holnap koplalnod kéne.

2011. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem kell kompenzálni, belefér, nem rontottál el semmit.

Viszont ez jelzés a szervezetedtől, hogy valamit nem jól csinálsz. Normális esetben nem fordul elő falásroham. Biztos elegendő kcalt és szénhidrátot eszel?

2011. júl. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. Bár lefeküdtem volna idejében aludni, akkor nem lett volna ez most. De már mindegy. :(

Többet ilyen nem lesz, mert nem tartok itthon édességeket, ezt is csak a szülinapomra kaptam...pechemre.:S

2011. júl. 18. 00:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vizsgáld felül a diétádat, valószínűleg nem viszel be elég ch-t, ezért van falásrohamod
2011. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :)
2011. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát kifejezetten szénhidrátot csak reggel eszem, vagy maximum délig. Vacsorára csak húst és zöldséget szoktam...mindig. És eddig nem volt ilyen.:(
2011. júl. 18. 00:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. júl. 18. 00:38
 9/10 bix ***** válasza:
ez az alacsony szénhidrát bevitel "mellékterméke" mindenki másképp tolerálja ha alacsony a vércukor szintje, de a többség sajnos így reagál. a megoldást jól írtad, le kellett volna feküdni:) ezt az időszakot jobb átaludni nekem is:) sok sikert, folytadt ahol abbahagytad
2011. júl. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vissza-szedni ne próbáld, mert a mai napi fizikai-szellemi teljesítményedhez szüksége van a szervezetednek a mai napra szolgáló ch-ra és egyebekre! De a következő néhány napban kicsit több mozgással valamit le tudsz dolgozni belőle.
2011. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!