Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Már teljesen...

Most mit tegyek? Már teljesen kiakadtam az anyám milyen önző, irigy, mindenkit kibeszél. Én már leosztottam hogy nézzen magába.

Figyelt kérdés
Mindenkinek a rosszat akarja:-( Családból is alig áll velünk szóba, vagyis engem sem akarnak megismerni mert mindjárt ítélnek anyám miatt. Én nem vagyok olyan mint ő. És nem is szeretnék. Sőt a barátaimat sem hozom ide... Mert leégetne előttük, egyszer már volt ilyen esett 4 éve.. Köszönöm a válaszokat 17L
2010. nov. 1. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
besz apukáddal hogy besz meg vele.
2010. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek.Nekem anyósóm ilyen,mindenkit kibeszél,mindenkinek gúnynevet ad,és hangosan ki is monja,hogy kinek mit kíván.Annak örül,ha valaki súlyos beteg lesz,vagy elveszíti a munkáját,vagy haláleset történik,akkor mondja is,hogy na,fogott az átka.Én nagyon nem szeretem őt,egy évben egyszer találkozom vele,karácsonykor,akkor is csak 2 óra hosszára,de bőven elég is,akkor is másokkal foglakozik,azt hajtogatja,az én családomat sértegeti,csúfneveket ad mindenkinek.Aki csak meglátja hogy jön vele szemben az utcán,inkább átmegy a másik oldalra,hogy ne kelljen anyósómal beszélnie,mert annyira gyűlölik őt ezért a viselkedésért.Sajnállak,mert nem fog megváltozni,aki ilyen,ilyen is marad,legfeljebb egy kicsit vissza fogja magát,ha rászólsz,de nem tart sokáig sajnos..
2010. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte semmi esely, hogy megvaltozik. Az ilyen nem latja magaban a hibat, csak masban, de teged idovel meg fognak ismerni es akkor rajonnek, hogy te nem olyan vagy, mint o. Te foglalkozz magaddal, ne valj olyanna, mint o. Talan az ilyennel az a legjobb, ha nem is emlited meg neki ezeket a dolgokat, ugysem valtozik. Inkabb probald a konfliktusokat kerulni vele.
2010. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!