Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy családtagom halálát? Pár napja meghalt a bátyám, és itt maradt a pici másfél éves kisfia, (aki nagyon hasonlít az apukájára. ) és a felesége egyedül.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Őszinte részvétem.


Tapasztalataim szerint sehogy. Az idő az, ami majd egyszer segít. Muszáj erőt venni magatokon, ha egy másfél éves kisfiú is van a történetben, mert ő nem igazán tudja felfogni, hogy most mi zajlik körülötte. Gyújts érte egy gyertyát, ülj le csenben és próbáld helyre tenni magadban a lehetetlent, és sírj egy nagyot!

Kitartás!

2010. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!részvétem


az idő majd segít tudom ez most furcsán hangzik,de hidd el hogy minden rendbe fog jön

szabad megtudni hogy halt meg?

2010. nov. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

marhanagy közhely, de tényleg csak az idő segít. feldolgozni soha nem lehet igazán, csak idővel enyhül.

pár év múlva már mosolyogva tudsz majd emlékezni rá. ez mindig így megy

addig meg sok kitartást, át kell vészelni ezt az időszakot

2010. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm:(

Rákos volt.....:(

2010. nov. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!