Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a párod kihaszná...

Mit tennél ha a párod kihasználna teljesen egy 22 hónapos gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy nőnek az a dolga, hogy vezesse a háztartást és a gyerkőcöt nevelje, de azt már egy kicsit túlzásnak tartom, hogy még ezek mellett (nulla segítséggel), még a csekkekre valót is én keressem meg! Akkor mi a férfi dolga? Dögleni a tv előtt és zabálni abból a pénzből, amit az asszony keres meg? Ti hogy intéznétek ezt el a párotokkal?
2010. nov. 2. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nem mennék hozzá és nem szülnék gyereket egy ilyen férfinak


mellesleg meg otthagynám a francba, ha úgyis mindent neked kell csinálni, még jobban is jársz, legalább őt nem kell eltartanod

2010. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem adnék neki pénzt :)

Babánk ugyan nincs, de amikor a párom munka nélkül volt és így ki akart használni, akkor bizony keményen a sarkamra álltam. Nem tartottam otthon kp-t, én vettem meg neki a cigit, ha elfogyott neki, akkor így járt.

Az alap kajákat megkapta, de pl. semmi édességet, desszertet nem. Közöltem, hogy sajnos az én keresetemből nem telik erre.

Aztán szépen elkezdtem neki kiosztani a házimunkát.


Menekült vissza dolgozni :D

2010. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
36%
Én úgy intézném, hogy mielőtt szétteném a lábam valaki előtt(ha nő lennék), pláne mielőtt gyereket szülök neki,megismerném és eldönteném, hogy lehet rá alapozni vagy sem.
2010. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Miért nem lehet úgy írni hogy 1 éves gyerek? vagy múlt? minek kell hónapban megadni? Beszélj pároddal ha nem csinál semmit kalap kabát és az ajtó nyitva áll. Minek egy ingyen élő? Ha nem változik akkor mehet.
2010. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kislányom születése után változott meg a helyzet. Előtte mindent együtt csináltunk. Azóta úgy gondolja, hogy itthon vagyok és ráérek!!!
2010. nov. 2. 14:16
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem értem, mert ha mindenre te keresed meg a rávalót, akkor teljesen felelslegesen látod el a férjed is. Tudod valamit valami alapon, nem hiszem, hogy ezek után még a szerelem az ami miatt még mellette vagy.

Vagy válsz, vagy megpróbálsz változtatni a dolgokon. megpróbálod ilyen vagy olyan munkára fogni. Másképp hidd el, hogy nem megy.

2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

te miért vagy még egyáltalán vele?


ha nem vagy boldog, akkor keress mást, akivel majd az leszel.

2010. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Az egy dolog,hogy megszületett és utána ilyen az állapot.A lényeg, hogy te voltál a felelőtlen,mert vagy nem eléggé ismerted meg,vagy tudtad milyen és könnyelműen bíztál benne, hogy megváltozik,vagy netalán azért csináltál neki gyereket,mert azt hitted attól változik.Mindennek vannak jelei,ha aprók is akkoris, csak észre kell őket venni.Nem sajnállak,old meg magad.
2010. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindig csodálkozom, hogy hogy tudnak a férfiak így megváltozni? De tudod mit gondolok, ha ezzel nem leszek népszerű nálad ? Hoyg 2 emberes ez a dolog. Elkényeztetted, és itt már lehet nincs is visszaút. Nekünk, nőknek kell írányítani, ez az ősi technikánk, mert ha nem, kész, ott vége a táncnak. Még vagy próbálj új fordulót nyitni és a sarkadra állni, vagy keress úgy táncpartnert!

2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
*új
2010. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!