Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem vagy halasszam...

Megkérdezzem vagy halasszam későbbre?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. Amiből 4 hónapig elvoltam tiltva, azaz nem találkozhattunk, de ez később kiderült, és hatalmas terror volt, sehova nem mehettem, senki se jöhetett hozzám, semmi gép. Aztán eljött a barátom és beszélt az anyukámmal, és a nevelőapámmal, hogy szeret és tényleg nem akar semmi rosszat sem. Feltételeikkel együtt belementek. Viszont szeretném, ha nálam aludhatna hétvégente..de nem tudom engedik e, vagy kiakadnának csak, ami ahhoz vezetne, hogy el sem jöhetne. Szerintetek mit tegyek? Most vagy később?
2010. nov. 3. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Elöször is jó lenne tudni, hogy mennyi idös vagy - mert az azért nem mindegy, hogy 13 vagy 20.

Másodszor, fél év - különösen 4 hónap szünettel - szerintem még elég rövid idö az ottalváshoz. Ezen kivül nem mindegy, hogy ezt hogy értitek, csak aludni, vagy a szex is benne van.


Én egyelöre még nem kockáztatnék - valószinüleg volt valami oka a 4 hónapos szigorú szobafogságnak, azt, hoyg megbizzanak benned/bennetek, ki kell érdemelnetek.

2010. nov. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én még napolnám mert tényleg újra eltiltanak benneteket.

Hány éves vagy?

2010. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tanácsolom, hogy ne kockáztass. Egyelőre annak örülj, hogy szüleid kezedenek békülgetni, már találkozgathattok. Ne akarj mindent azonnal.
2010. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha két hónapja vagytok együtt "legálisan", tuti kiakadnának. Maximum ha arról lenne szó, hogy mondjuk van 3 szobátok, és a barátod nem a te szobádban aludna. Bár lehet, az éjszakai átszökés lehetősége miatt sem engednék ezt sem ilyen korán.
2010. nov. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok.

de nem szüneteltünk 4 hónapig, együtt voltunk végig, csak anyuék hitték, hogy nem vagyunk együtt.

Tudják már, hogy fél éve vagyunk együtt.

A szexhez meg nem kell feltétlen ott alvás..az lehetne bármikor, de még nem szeretném..

2010. nov. 4. 12:26
 6/6 anonim válasza:
Szerintem halaszd még ezt örülj hogy anyukádék megengedték
2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!