Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem vagy legyen...

Megkérdezzem vagy legyen meglepetés?

Figyelt kérdés

Levágatnám a hajam de nem tudom hogy a barátomnak elmondjam-e vagy ne mielőtt megteszem.


a válaszokat köszönöm.


2011. júl. 1. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
én biztos, hogy elmondanám:)
2011. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék. Legyen meglepi:)


Nemrég én is levágattam rövidebbre, sokkal rövidebbre, párom ledöbbent mikor meglátott. Egy plázában voltam fodrásznál, és amíg én ott ültem, elment vásárolgatni. Először úgy volt, hogy csak a végéből vágatok. Először majdnem úgy is lett. Amikor már majdnem kész voltam, benyögtem a csajnak, hogy tök tetszik egy friszkó, de nem tudom jól állna-e. Azt mondta szerinte igen, így nagyon sok le lett vágva. Párom kicsit nagyon meglepődött amikor meglátott. Meg is haragudott, hogy nem szóltam előre. De hamar megbarátkozott vele:)

2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el. Ne azért, hogy engedélyt kérj (elvégre a te hajad..), hanem hogy legyen rá felkészülve, mert ha meglepiként éri és esetleg nem jön be neki, akkor ne érjen váratlanul a reakciója, ne sértődj meg rajta.
2011. júl. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezd, hanem "jelentsd be" :D mindenképpen szeritnem :)
2011. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha elmondanád, mert ha nem tetszik neki, akkor még te leszel megsértődve. És mivel még (gondolom) nem látott úgy, úgyis meglepi lesz neki.
2011. júl. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mindenképp kérdezd meg a véleményét róla.

remélem, nem fiúsan rövidre akarod.

azt nem szeretik a férfiak.

2011. júl. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én biztos megkérdezném előtte, hogy mit szól hozzá, vagy ha hajthatatlan vagyok, akkor elmondanám.
2011. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Többség azt mondta hogy mondjam el hát akkor elmondom. Amúgy ilyesmit szeretnék. elölről: [link] hátulról: [link] szóval olyan Victorian Beckham-es :D
2011. júl. 2. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!