Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezzem még egyszer vagy...

Megkérdezzem még egyszer vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés

A párom unokatestvéréék (unokatestvére és barátnője) az a pár akikkel általában mindenhova megyünk, szórakozunk...tehát szilveszter, szülinap, nyaralás...

A nyáron egyik nap felhívtak, hogy este mennek a tengerre, megyünk-e velük...azonnal igen-t mondtunk (pedig valljuk be szólhattak volna kicsit hamarabb, úgy volt előtte egy héttel szólnak)...de pakoltunk, éjfélkor indultunk is...Egy hónapja mondogatjuk nekik, hogy megyünk a hegyekbe egyet, amint lejártak a pótvizsgák, azt mondták mindenképp jönnek. A hét végén felhívtam őket, kicsit húzogatták az orrukat, hogy miért nem megyünk jövő héten (egyébként nem a miénk a nyaraló egyrészt azért, másrészt meg mi most szeretnénk menni, ezt előre elmondtuk). Tegnapelőtt ismét felhívtam lássam meggondolták-e magukat, de nem mondtak semmi biztosat, azt mondták szerdán felhívnak, de semmi, nem hívtak. Mi holnap szeretnénk indulni, most azon gondolkodom felhívjam-e őket vagy sem? A párom szerint jó hogy nem könyörgünk, hogy eljöjjenek velünk...ez mondjuk igaz...tényleg nagyon jóban vagyunk, és szerettem volna ha jönnek, de most csak nem könyöröghetek...

Szerintetek megkérdezzem még egyszer? vagy ha akarnak jönni szólnak?


(az a másik gond, hogy míg nem tudjuk ők jönnek-e másnak nem is szóltunk, hogy jöhetnének:-S )


2011. szept. 8. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben hanyagolnám a dolgot és nem kérdezném meg. Úgy gondolom kerested őket elég sokszor ahhoz, hogyha annyira menni szeretnének, akkor majd ők szólnak.
2011. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyszer utoljára felhívnám őket nehogy az legyen,hogy nem szóltatok "eleget". És ha nem jönnek hát akkor nem,lehet nincs kedvük csak nem akarnak megbántani?
2011. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utoljára kérdezzél rá és határozott választ kérj! Mondd meg nekik, hogy akkor a ismerősödet viszed és tudj szólni nekik, mondjanak valamit MOST!
2011. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, előttem szóló. És ha már ilyen megbízhatatlanok, és őszintétlenek, válasszatok megbízhatóbb társakat. (Miért nem lehet megmondani, hog: nem megyünk, ezért és ezért?)
2011. szept. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Na most hívtak, hogy jönnek a városba, akkor személyesen megkérdem...
2011. szept. 8. 10:06
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
De jó akinek ez a legfőbb gondja:)
2011. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Igen az emberek érdekes dolgokon tudnak problémázni:)... Mindenesetre neked kéne határozottabbnak lenned, ha azt akarod, hogy döntsék el végre..
2011. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy ez a legfőbb gondom? Francot nem tudsz az életemről, nem tudhatod,hogy mi a legfőbb gondom...de megmondom: nem ez. Azt is elárulom nem irigyelnél, ha tudnád mi a legfőbb gondom...


Aki nem tud normálisan válaszolni nem értem miért ír...

2011. szept. 8. 10:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Egytértek veled kérdező,ha nem tud normális kérdésre normális választ adni akkor minek ír.Amúgy én is azt gondolom utoljára szólj nekik.
2011. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Megbeszéltük, rákérdeztem így utoljára...megkaptam a választ és a magyarázatot is arra, hogy eddig miért nem mondtak biztosat.

2011. szept. 8. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!