Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vesztek a férjeteknek...

Mit vesztek a férjeteknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én mindenképp valami hasznosat szeretnék, de semmi ötletem sincs még.
2010. nov. 3. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Vonatjegyet, nem returt.
2010. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőn nagyot röhögtem! :)


Nekünk haldoklófélben van a hajnyíró, úgyhogy szerintem kap egy újat.

2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi állapotban semmit.

Annyit veszekszünk, hogyha vennék is neki bármit, a fejemhez vágná, hogy puncsolok.

2010. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A párom egy távirányítós targoncát kért karácsonyra tőlem. Még nem tudom hogy ezt veszem-e, vagy meglepem valami mással amire nem számít.
2010. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az előzőnek!Én párom is ilyen,tavaly vettünk a páromnak egy távírányítós autót,minden este amíg be nem csomagoltam játszott vele amikor elaludt a gyerek:-)Férfiak szeretik az ilyen ajándékokat szerintem,persze ha van gyerek is.Én lehet valami parfüm csomagot veszek,meg egy ceruzát az érintőképernyős telefonjához.
2010. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a gyereknek vettük az autót
2010. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, mert nemrég vettünk egy drágább objektívet a fényképezőhöz, és megállapodtunk, hogy ez mindkettőnk közös karácsonyi ajándéka + a szülinapi is.:) Azért egy csokit biztos kap + vmi apróságot, mert imádom a meglepetést (adni) :)
2010. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bőr borítású óratartó dobozt veszek neki, mert van egy pár szép órája, amiket csak úgy letesz ide-meg oda. Ahhoz meg drágák, így kap egy tárolót. :)
2010. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kocsija márkájával egyező órát vettem,Magyaroszágon nem is kapható,ezt kutatom már fél éve,de végre megvan


meg sok-sok fém alkatrészből álló kocsit kapott öcsém tavaly,olyat akarok venni neki(tavaly én játszottam öcsémével:D),bár 25 elmúlt,de szereti az ilyen összerakós játékokat:D

2010. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!