Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnek karacsonyre...

Mit adhatnek karacsonyre paromnak? Ti mit adtok ferjeteknek? Ferfiak, ti minek orulnetek Karacsonyra?

Figyelt kérdés

34 eves, azt mondja semmi nincs amire vagyna ,(mert csak rank van szuksege van 1 10 hos pici fiunk).

Kerlek adjatok valami jo tanacsot!


2010. dec. 12. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igaz én nem vagyok férfi, és férjem sincs, de anyu egyszer apunak egy masszázs ajándékutalványt vett, és apunak nagyon tetszett. mondjuk ő alapból szereti ha masszírozzák.
2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Sál, sapka, zokni, óra, parfüm, kozmetikum ajándékcsomag, márkás ital, érdekes könyv, autómakett, hajómakett, elegáns-márkás töltőtoll, luxus mandzsettagomb, ha lazábban öltözik: pulóver, melegítőnadrág és/vagy felső.Ha dohányzik, akkor öngyújtó, pipaszett, hamutartó, szivar dobozzal stb stb.

Vagy beszéljétek meg hogy közösen vesztek mindannyiótok örömére egy TV-t, KV-főzőt, HIFItornyot stb stb.


Remélem tudtam kicsit segíteni.

2010. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj, olyan aranyos a férjed, hogy ezt mondta, büszke lehetsz rá:)


Anyu pl bortartót csináltat apunak egy asztalossal!

bár nem tudom mennyit szánsz rá!

tavaly gps-t kapott.

előtte varrónővel csináltatott új üléshuzatot az autójába, mert már nagyon oda volt!


22L

2010. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

21:41 vagyok. van egy dolog, ami most nagyon menő a férfiak körében, bár én nagyon ellenzem ezt a szerkezetet:S:S

trafipax blokkló vagy mi a neve, az a lényege, hogy nem tudják lefényképezni. vagyis le tudják, csak azt írja ki a rendőröknek, hogy sikertelen mérés. valami jelet küld a trafipaxnak, ami által nem sikerül sose a mérés.


de drága dolog azt hiszem, ahhoz is össze kellene fogni valakivel

2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Nekünk is 10 hós kisfiunk van és én is gondban vagyok mit adjak a férjemnek, mert ő is azt mondja, hogy meg van mindene, ami fontos :)

Tavaly készítettem neki egy utalvány gyűjteményt. Én írtam rá, hogy mikre válthatja be. Persze nálam :) Volt közte masszázs, meglepetés vacsora, fürdő, stb . meg még ami eszedbe jut, amit szívesen csinál, vagy amivel viccelődni szoktatok. Szóval az egész arról szólt, hogy örüljön :)

2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
illetve 21:47 voltam:P
2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisfiatok fényképeiből készíttethetnél neki egy válogatásalbumot! Vagy ha gondolod magad is elkészítheted: veszel egy szép borítású füzetet, lehetőleg sima füzet legyen, ne vonalas vagy négyzetrácsos, előhívatod a kiválasztott képeket, minden oldalra felragasztasz egy képet, és kidíszíted az oldalakat a képek mellett. Ragaszthatsz bele aranyos matricákat, a baba tenyérlenyomatát is belerakhatjátok, kicsit maszatos lesz a fiúcska, de meg lehet mosni! Vagy veszel egy kisebb mennyiségű agyagot vagy gipszet, és lenyomatot csinálsz a baba kis kezéről, lábáról. Ezek nem túl drága ajándékok, de szerintem örülne neki nagyon, hiszen a Te kezed munkája lenne, és a babuci közreműködésével készülne! Ha nekünk megszületik a babánk, én is készíteni fogok ilyeneket a páromnak! :) Remélem tetszik az ötlet! :)
2010. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz ügy. Tőlem is kérdezgeti a barátnőm, de nem tudok neki mit mondani, mert azt sem tudom, hogy mennyit gondolt érte, és nem akarom költségekbe verni.

Ami tuti nem jön be az a sál, sapka, nyakkendő, nadrág, cipő, háztartási gép, illetve minden olyan ruha, amit próbálni kell. Műszaki cikket férfiaknak venni nem célszerű, mert úgyis jobban tudják, hogy melyik miben jobb és bár a nőknek két dolog totál egyformának tűnik, a férfiak óriási különbséget látnak, ráadásul szubjektív szempontok is közrejátszhatnak egy-egy típus esetén.

Talán egy pulóver, vagy egy szép bőröv, jó megoldás.

2010. dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket, ihletet kaptam toluk! Azert meg ha esze be jut valakinek valami, irjon! Megegyszer koszonom!
2010. dec. 13. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!