Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy nem ide tartozik,...

Tudom hogy nem ide tartozik, de ti mit vesztek karácsonyra a férjeteknek, párotoknal?

Figyelt kérdés
az én férjem azt mondta hogy nem kell semmi,csak kössek masnit a babánkra,mert ez lesz az első közös karácsonyunk :-) de azért csak szeretnék mást is.
2011. okt. 28. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos. :)


Én könyvet, nyakkendőt vettem eddig, még veszek mellé valamit, de még nem találtam ki.

2011. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem minden évben minden alaklomkor ezt mondja... nem olyan édi, hidd el, megnehezíti a dolgom rendesen, hiszen úgyis szeretnék adni valamit! Így nehéz jó ajándékot találni. Évek óta szenvedek ezzel. De legalább nem tökéletes a Férjem ;-)
2011. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én parfümöt gondoltam. :) Nála az nagyon fogyó eszköz, és gondoltam karácsonyra veszek neki valami "komolyabbat". Vagy pénztárcát. De nehéz ügy, nekem is mindig azt mondja, hogy ne vegyek semmit.
2011. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezzel most én is bajban vagyok, mert minden évben azt mondja a férjem, hogy semmit. Tavaly egy távirányítós helikoptert vettem neki. Nagy bütykölős, gondoltam valami szerszámnak örülne, de ami kell a garázsba neki megveszi, s én hiába nézem ezeket full hülye vagyok hozzá, felesleges dolgot meg nem akarok venni neki. Úgyhogy ha így haladunk tényleg a semmi marad :)
2011. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hmm

tőlem kap egy pc játékot és egy üveggel a kedvenc parfümjéből

és ha nem veszi meg közben akkor egy világítós billentyűzetet


anyámtól úgyis csak 5 pár zoknit kap .-)))

(mondjuk anyám minden vejének azt vesz)

2011. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hú, akkor mi nagyon szerényen élünk. Tavaly óta, mióta baba van, megbeszéltük hogy nekünk nem kell semmi :) Előtte mi is vettünk egymásnak nagyobb dolgokat is. tavaly 2 hónappal hamarabb született a lányunk és sajnos minden megtakarításunk ráment a kezeltetésére.

annyi lesz hogy régóta vágyik egy jó palacsintasütőre. most gyüjtjük a pontokat a tescoban. majd azt vesszük meg valamikor és majd ráfogjuk hogy karácsonyra :)

2011. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tavaly dekopír fűrészt vettem. Idén még nem tudom, de valami babával kapcsolatosat szeretnék amit tud vinni a munkahelyére.
2011. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nälunk is sporoläs van!Ez lesz az elsö karäcsony a baboval!A ferjem nagy käves ahogy ebred ez az elsö!Ezert välasztottam a baborol fenykepet es a rossmannban rendeltem bögret neki!Amugy a nagymamäk,nagypapäk,keresztszülök is fenykepes ajändekokat kapnak!Sok minden van bögre,naptär,beväsärlo täska,eger pad,polo stb!Szerintem edik!
2011. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt hiszem hogy egy autós újság előfizetést adok neki. Nagy autós a férjem, ez olyan hirtelen ötlet, eddig nem tudtam mit vegyek neki. Utána is nézek ezeknek :))
2011. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk mióta megvannak a gyerekek megbeszéltük, hogy tényleg semmit nem veszünk egymásnak. A gyerekek kapnak több ajándékot, mi meg azt szoktuk csinálni, hogy ünnepek után együtt elmegyünk a leárazáskor és meglepjük magunkat valamivel.
2011. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!