Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kiröhögnének ha...

Szerintetek kiröhögnének ha gördeszkát kérnék karácsonyra?

Figyelt kérdés

meg valami jó deszkás cipőt is elviselnék :)


de annyi a géz hogy lány vagyok :|


szerintetek ciki lenne lány létemre ilyeneket kérnem? nem fognak kiröhögni az osztálytársaim? ti mit gondoltok a deszkás lányokról?


tudom,hogy így most hülye kérdés,mde már párszor le is leszbiztek,mert fiús vagyok...és ez gondolom mégjobban rontana az összképen :/


szerintetek?


13l


2011. nov. 4. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:

19 vagyok, lány és van rengeteg deszkás haverom és szépen fokozatosan én is azzá váltam.

nem ciki, a lényeg az hogy jól nézz körül milyen deszkát akarsz, lapot ne vegyél 10ezer alatt és ne szupermarketbe vásárolj, hanem konkrétan erre szakosodott boltban, mert egy teszkós-osanos vacakkal semmire nem mész.

2011. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindig azzal fogsz törődni, hogy másoknak mi a véleménye, akkor nagyon boldogtalan leszel. Jöjjön az a gördeszka!

Tudod, inkább tartsanak leszbinek vagy idiótának, fiúsnak ki tudja még minek, mint hogy a 25. legyek a sorban a tucatgondolkodású, bugyuta osztálytársaim között!!!!

2011. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


meggyőztetek,akkor már le szarom,minek gondolnak,én akkoris deszkát akarok,nem 2 tonna sminket :')

2011. nov. 4. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban vagy, amikor a többiek szava a mérvadó... de a későbbiekben rájössz, hogy a boldogsághoz nem kell mások véleménye. Szóval ha téged ez tesz boldoggá, akkor miért ne? Másnak miért lenne ebbe beleszólása?
2011. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor Boldog Karácsonyt majd gördeszkás!!!!
2011. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi :D neked is :)
2011. nov. 4. 17:44
 7/10 bánomisén ***** válasza:
100%

Az, hogy lány vagy, ne tartson vissza a gördeszkázástól. Ha az neked örömet okoz, akkor kérj deszkát karácsonyra.

Csak ne az úttesten, az autók között deszkázz, mert még valaki megcibálja a hajad (jobb esetben. a rosszabbikban elüt).

Az meg ne érdekeljen, hogy mit szólnak az osztálytársaid. Akkor mit fognak majd szólni, amikor mutogatod nekik a deszkás kunsztokat? Gondolom, majd irigykednek, hogy milyen ügyes vagy :-)

2011. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
mondjuk jah :D
2011. nov. 4. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

ha nem lesz tökigérő hó, akkor miért ne :)

Szerintem kérjél, amit szeretnél, és tényleg ne más véleménye érdekeljen, mert olyan nincs, hogy mindenkinek meg bírjál felelni, ez a tipikus apa-fia-szamár mese, hogy ki üljön a szamárra. Csak magaddal foglalkozzál!!

2011. nov. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!