Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem szeretné ha megműttet...

A férjem szeretné ha megműttetném a mellemet, mivel szoptatás után eléggé megereszkedett. Szerintetek belemenjek miatta? Nem akarom, hogy kevésbé vonzódjon hozzám.

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 18:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
A férjed hülye szerintem.Csak és kizárólag akkor mennék bele ilyenbe, ha ő meg a farkát csináltatná nagyobbra.
2010. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer mondana ilyet, kivágnám.
2010. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
75%
Az első válasz a helyes válasz.
2010. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
47%
Én megcsináltatnám. Főleg, ha megengedhetitek magatoknak.
2010. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

Azért ne menj bele, mert Ő akarja, max. akkor, ha Te is.

De vigyázz, mert ha majd akartok másodikat, necces lesz eltávolítani az inflantátumot a melleidből, a szövődményekről, daganat - kockázatokról nem is beszélve...

Szerintem az egészségedet helyezzétek első helyre, ne az ő esztétikai kielégülését.

2010. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
28%
Én is megcsinálnám, pedig férfi vagyok
2010. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Én a közérzetem miatt csináltattam meg, de csak mellfelvarrás, korrekció volt.

A páromat nem zavarta amúgy...ha te nem akarod, akkor eszedbe ne jusson!

2010. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
80%
O.o Azt hiszem elég hamar repülne az ilyen pasi, legalább egy szünet erejéig, hogy gondolja már át, engem szeret-e vagy a műmelleket... (persze csak ha megoldható, hogy a baba-dolgokban segít a családom)
2010. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
45%

Mi van veletek??? Ti nem ebben a korban éltek?? Ha lógós lett a melle,és megengedheti magának,akkor igenis megműttethetné. Nem csak a férje,hanem saját maga miatt is.Ha még most nem is,de később komplexusai lehetnek miatta... Gondolom a férj nem azt kérte,hogy legyenek akkora mellei mint egy görögdinnye!

Most őszintén,kedves kérdező,Te nem éreznéd magad jobban,ha újra feszesek lennének a cicijeid?


És most nyugodtan lehet "lepontozni"!!


25/N

2010. nov. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
30%
Én felpontoztalak,előttem szóló.Én is megcsináltatnám.
2010. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!