Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a férjemnek?...

Mi baja lehet a férjemnek? Teljesen ki van fordulva magából.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párom pár napja be van kattanva.

Flegma velem, kötözködik, stb.

2 napja például nem tudta a napot hogy mikor születtem.

Viccesen mondtam neki hogy milyen buta és erre azt mondta hogy mit csináljon ha nem érdekli.

Persze láttam rajta hogy zavarban van nem tud mit mondani és így védekezett.

Annyit tudok hogy a munkahelyén vannak problémák és egy közeli ismerőse a napokban öngyilkos lett.

Legyek türelmes, talán csak rossz passzban van, vagy mi ilyenkor a helyes viselkedés?


2010. nov. 4. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hat ha igy allnak a dolgok akkor valoszinu sok volt ez neki,legyel turelmes szerintem es ha csillapodnak a kedelyek akkor biztosan regi onmaga lesz:)
2010. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki szépen, hogy megértem, hogy sok a gondja, szívesen segítek benne, beszélhetünk róla, vagy kicsit békén hagyom, ha neki úgy jó. DE velem ne legyen bunkó.
2010. nov. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elmondott mindent, én azt hiszem ez a baja.

De szerintem én nem ártottam neki, és rosszul esik ahogy viselkedik.Amikor kimondja látom rajta hogy megbánja.

Azt hiszem az lesz a legjobb ha pár napig békén hagyom.

2010. nov. 4. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor fogsz 1 konyvet es felrevonulsz, vagy pedig meglatogatod a baratnoidet pl. A lenyeg, hogy a parodat egyedul hagyod, s majd amikor mar megoldodtak a gondjai, akkor majd O fog kozeledni. De ahhoz szuksege van a nyugalomra.
2010. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Viccesen mondtam neki hogy milyen buta és erre azt mondta hogy mit csináljon ha nem érdekli.

Persze láttam rajta hogy zavarban van nem tud mit mondani és így védekezett.

Nem érdekli a tiéd,mert már másé érdekli,ha gyászolunk,akkor sem kell a társunknak ilyet a fejéhez vágni.

2010. nov. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.Ő sajnos olyan, hogy sokkal előbb beszél, mint gondolkodik.Utána próbált volna szépíteni akkor meg én mondtam hogy te sem érdekelsz, és be is fejeztük a beszélgetést.Van egy furcsa stílusa amit nem mindenki tud tolerálni.

De én így fogadtam el ahogy van.

2010. nov. 4. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 15.39-essel. Velem akkor kezdett gorombán beszélni a párom, amikor szeretője lett. Utólag tudtam meg és jöttem rá a viselkedésének okára....
2010. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!