Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon "gáz", ha egy 23 éves...

Nagyon "gáz", ha egy 23 éves lány egy 20 éves fiúval van együtt? Nem mintha különösebben érdekelne, emiatt nem fogunk szétmenni, de több ismerősöm is ellenzi, pedig nincs olyan nagy korkülönbség (szerintem). Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nem is számít korkülönbségnek. Én 38 éves nő vagyok, a párom meg 26 éves, és még nálunk sincs ebből semmi gond.
2010. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Nézd, mi lassan 3 éve együtt vagyunk, én 26 ő 22 lesz (egyáltalán nem látszik külsőre, sőt engem néznek fiatalabbnak.nagyon szeretjük egymást,rengeteg mindenben hasonlítunk. Szóval ne zavarjon!
2010. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én négy évvel vagyok idősebb a férjemnél, ami eleinte nagyon zavart, főleg hogy nekem már volt gyerekem. De őt nem zavarta ez, összecsiszolódtunk, a kor miatt egyáltalán nincs problémánk. Már 9 éve boldogítjuk egymást...
2010. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel, akkor minek kérded...? XD istenem az ember olyat kérdez, ami érdekli...

Én többet SOHA nem jövök össze nálam fiatalabb “férfival”- de egykorúval sem. Gyerekek még...

2019. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!