Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a legnagyobb...

Mennyi volt a legnagyobb korkülönbség közted, és az élettársad (szerelmed) között? Hány évesek voltatok? Hogy működött a kapcsolat? Milyen előnyök illetve hátrányok voltak (korkülönbség miatt kérdezem)? Hány évig éltetek együtt? Megbántad?

Figyelt kérdés
Azért ebbe (és nem a Szerelem) témakörbe írtam ki a kérdést, mert itt normálisabb válaszokat kapok.
2011. febr. 8. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
22 év... 7 hónapja vagyunk együtt
2011. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
81%

szia! a férjem és köztem 13 év van az ő javára. 10 éve vagyunk együtt.amikor összejöttünk én 20, ő 33 volt.

soha sem éreztem a korkülönbséget, mert a férjem kinézetre és agyban is fiatalabb mint amennyi :)

a családomat sem érdekelte a korkülönbség, először fiatalabbnak hitték :)

2011. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

3 éve vagyunk együtt. Nagyon jó a kapcsolatunk,nagyon szeretjük egymást.

4 és fél év.(de senki meg nem mondaná)Én vagyok a lány.

Én 26és fél ő 22.

2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Én 29 vagyok, a párom 47. (18 év a korkülönbség.)


7 éve vagyunk együtt, 3 éves a közös kisfiunk.


Engem sosem érdekelt, ki mit gondol a korkülönbségről, hiszen én élek együtt a párommal, nem más. Tapasztalat azonban, hogy a családom nehezen fogadta el, hogy idősebb párt választottam.

Ami nekem is problémát okozott az az, hogy a páromnak nagy gyerekei vannak, és a nagyobbik lányánál mindössze 4 évvel vagyok idősebb. Ő ezt a helyzetet elég nehezen fogadta el, de mára már ez is megoldódott. Az, hogy a páromnak egyszer már volt családja, azt is jelenti, hogy sosem leszünk neki mi az egyedüli családja. Gyerektartást fizet, látogatóba járunk vidékre a nagylányokhoz, és az ünnepek során is kétfelé vagyunk, csak az ünnepek egyik felét töltjük itthon. Ha bármi gond adódik, a párom rohan a lányokhoz, volt már olyan, hogy az éjszaka közepén indultunk neki az útnak.


Számomra ennyi, amit a korkülönbség számlájára írok. Más téren nincs köztünk semmi gond, a párom nagyobb gyerek, mint én. :)

2011. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

nekem 10 év volt a max. bár nekünk nem tartott olyan nagyon sokáig (2 év) mivel én nagyon fiatal voltam, így nálunk meglátszott a korkülönbség.

nem bántam meg, de lehet nem vágnék bele ha megint ilyen szituba kerülök pedig most már azért idősebb vagyok jóval :)


hátrány nekünk az volt: ő gyereket, családot akart.én nem.

előny: nem vettem észre semmilyen előnyt hogy ő idősebb.

2011. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
54%
Én 15 voltam, amikor egy nálam 10 évvel idősebb sráccal jártam. Egy évig jártunk, fél évig együtt is laktunk. Igazából az ő részéről ment volna tovább is a kapcsolat (el is vett volna)de én szerelmes lettem másba. Amúgy jó volt minden, nem bántam meg, sok mindenre megtanított :P és szép emlék marad.Hátrány talán: ő már komolyabb dolgokra vágyott,például egy kisbabára.Ezzel szemben én vígan éltem kamaszkoromat annak minden velejárójával. Ennyi.
2011. febr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
nálunk 30 év de baromira megbántam a rózsaszin köd miatt hozzámentem most meg fiatalként élhetem a nyugdijas éveket...
2011. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
6 éve vagyunk együtt, én 23, párom 34 éves lesz idén, tehát 11 év a korkülönbség. Év végén eljegyzés, aztán esküvő, és jöhetnek a gyerekek. Sokszor vitatkozunk, általában kis hülyeségeken, ugyanakkor nagyon jól elvagyunk, elfoglaljuk magunkat egymástól fggetlenül is, és együtt is, rengeteg közös hobbink van. A felfogásunk is hasonló, a fontos dolgokban általában egyetértünk jórészt, a kis dolgokban vagyunk ég és föld. (Pl. fürdővíz hőmérséklete, könyvtárolási módszerek, ételek hőmérséklete, íze, és falra mászom attól, hogy a pénztárcájában össze-vissza, rendszertelenül pakolja a bankókat, tehát igazából nem egetrengető dolgok :))
2011. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi a napokban jöttünk össze,és 14 év van köztünk!Uh sokmindnet nem tudok hozzászólni de szivesen olvasgatom.Te nem mersz bele kezdeni vagy már benne vagy?22L-36F
2011. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
24 év.16 voltam majdnem 17 7 évet éltünk együtt akkor azt hittem jó .Sehova nem mentünk,nem tudtam mi az a mozi, buli, strand.Háziasszony voltam.Iskolába se engedett akkor élveztem is hogy nem kell járnom ,persze nem tudtam hogy azért mert félt hogy találok egy korombelit.A lánya 15 volt ő neki fizette a strandot, mosit, discot billiárdot. Ha ciki ha nem ha lenéznek hanem nem érdekel,de összejöttem az unokaöccsével akivel 10 éve vagyunk együtt akit imádok akitől van 2 gyönyörű gyermekünk van lakásunk van autónk megvan mindenünk de legfőképp a boldogságunk.
2011. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!