Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2 év körüli a korkülönb...

Akinek 2 év körüli a korkülönbség a gyerekei között, hogyan mennek együtt sétálni? Testvérfellépővel vagy mivel, ha elfárad a nagyobb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még csak 20 hónaposak, de babakocsi nélkül sétálnak. Nem fáradnak el. Vagy ha igen, akkor hazamegyünk. Értelemszerűen nem a szomszéd városba sétálunk el :-)
2010. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt az egyik baba a másik két év körüli, akkor ha a nagyobb elfáradt és a pici aludt , fölült a babakocsi elejére. Ma már nagyon jónak tartom a testvér fellépőt. Megkönnyíti a babakocsis levegőzéseket.
2010. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem pedig nem volt szimpatikus a testvérfellépős rendszer, több anyukától is olvastam, hogy állandóan belerúg a testvérfellépőbe, plusz az anyuka testtartása is jelentősen megváltozik (nyilván ez azért babakocsi függő is).

Mi ha elmentünk sétálni és a nagy elfáradt, akkor felült a babakocsi tetejére, vagy felállt az elejére a lábtartóra.

18 hónap a korkülönbség

2010. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk 21 hó a különbség. A nagyfiamat másfél éves korától kiszoktattuk a babakocsiból, így ő azóta gyalog sétál. Egy-két alkalommal előfordult, hogy felállt a babakocsi lábtartójára, de inkább csak a móka kedvéért, nem azért mert elfáradt. Most meg sokat motorozik is, így végképp nincs igénye ilyesmire. Másfél órákat szoktunk sétálni, simán bírja. Persze messze nem megyünk, csak közeli parkokba, ahonnan bármikor hamar haza lehet menekülni, ha valami van.
2010. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk 19hónap a korkülönbség.most 2éves a nagy,és csak 1-2hónapig használtunk testvérfellépőt.Jó,jó,de korántsem tökéletes,mert állva is elfárad a gyerek.

mostanában ha a kicsit épp nem hordozom,hanem kocsiban van,és mondjuk sietünk,akkor a gyerkőc taxiját kötöm a babakocsi mögé(én mellém,a tolókar alá)azon ül,és a lábait meg a kosártartóra teszi.így ül is,levegőn is van,a kicsi kényelmesen alhat,és csak egy kioldozás és már motorozhat is.

ja,és ha testvérfellépőn gondolkozol,érdemes megkérni a ház férfijait,hogy csináljon egyet,sokkal olcsóbb.

2010. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nagy gyalog jön. Vagy ha apa is velünk tart, akkor visszük a motort, vagy a futóbiciklit.

De ha egyedül megyek velük, akkoris sétál, nem fárad el. Mi hozzászoktattuk a sétához a gyereket, és nem fáradt el még eddig egyszer sem.

21 hónap van köztük.

2010. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!