Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy olvashat ilyet a fejemre...

Hogy olvashat ilyet a fejemre a párom? :S

Figyelt kérdés

Több,mint 2éve járunk,és tegnap egy vitába a fejemhez vágta,hogy én mennyivel többet kaptam tőle,mint ő tőlem.

Iszonyat rosszul esett,mert ez egyáltalán nem igaz.

Kezjük azzal,hogy én egyáltalán nem törödök az ilyen dolgokkal.20dik szülinapomra egy szál virágot nem kaptam(én mondtam,hogy nem kell,mert tudtam,hogy nincs pénze),a 19-re szintúgy semmit.Nem is vártam el.

Na mindegy összeszámolta tegnap nekem,ami nekem teljesen megalázó volt,és kiderült kb 2max 3ezerrel forinttal többet költött rám többet 2év alatt,mint én rá.(csak nagyobb ünnepre szoktunk ajándékot venni.)

A két év alatt egyszer se kaptam egy szál virágot,egy csokit se tőle.Ha nagy ritkán(iszonyat ritkán) elmegyünk valahová,akkor felváltva fizetünk,itt nincs semmi különbség.Még én is tanulok,a szüleim pénzéből élünk,ő mostmár dolgozik is.

Nekem soha nem jutott eszembe,hogy azon gondolkozzak ki mennyit költött a másikra.Egyszerüen utálom,hogy minden a pénz körül forog,ezt ő is tudja.

És most képes volt a fejemre olvasni egy pici maci meg egy másik apróság különbségét.Hogy én mennyivel több,mindent kaptam.Iszonyat rosszul esett,az a minimum,hogy ma az összeset visszavágom a fejéhez,én azt soha nem vártam el,és meghatódtam tökre,hogy kaptam.

De tényleg milyen dolog ilyet a másik fejére olvasni?Én nagyon undoritónak találom.


2010. nov. 5. 13:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Ne húzd fel magad rajta,néha kiszalad az ember száján olyan is amit nem gondol komolyan.Mérges volt,ne problémázz rajta.
2010. nov. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Én otthagynám.. Rég rossz, ha valaki az anyagiakon problémázik.. (nem a nagyobb balhékra értem, hanem az ilyenekre)
2010. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Dobd ki ezt az irigy, anyagias majmot. Még most, míg meg tudsz tőle szabadulni.
2010. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%
akko meg mit hepciáskodik, tiszta szégyen az ilyen
2010. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ez simán válóok, akkor is, ha csak kiszaladt a száján. Amikor az ember veszekszik, akkor igazán őszinte. Ez egy szarevő, kis formátumú ember.
2010. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%

*tegnap egy vitába a fejemhez vágta,hogy én mennyivel többet kaptam tőle,mint ő tőlem.


Ha nem tetszett neki a helyzet, miért nem lépett le? Kényszerítette valaki, hogy többet adjon? Nem. Az ő hülyeségéről meg te nem tehetsz.


*Én nagyon undoritónak találom.


Teljesen igazad van, de a fentiek rád is vonatkoznak. Nem kell eltűrnöd, de ha tűröd, az a saját hülyeséged, és akkor meg ne panaszkodj.

2010. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%

Már bocs, de ha most, 2 év után ilyen fiatalon egy kicsinyes barom, nem sok jót várhatsz a jövőre nézve.Ráadásul eddig a te szüleid tartották el őt is...

Ez egy sz@r alak, már ne is haragudj.

2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan sértődtél meg, ez már undorító smucigság, főleg ha ő már dolgozik, míg Te tanulsz. Mi mindketten tanulunk és elég csórók vagyunk, de nem csinálunk ebből ügyet, veszünk egymásnak cigit vagy édességet, felváltva fizetünk, vagy ha tud, ő hív meg, nem számolgatunk ilyen pár százas értékeket... (akkor se ha összeveszünk...) Kicsit talán a barátom javára billenne, ha számolgatnánk, de ezt sose vette rossz néven, neki kicsivel több is a bevétele.
2010. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%

Én ha vitázom,nem gondolom mindig komolyan,bocs de ez butaság,sokszor csak a düh mondatja velem,és ha elszáll a haragom meg is bánom.Szerintem nem igaz,h az ember dühösen igazat mond.

Ha emiatt elhagyod buta vagy.

Biztos neked is vannak hibáid,de ha képtelen vagy a kompromisszumra és a türelemre a pároddal szemben akkor nem való neked kapcsolat.

Ja és nem kell ennyire túlozni,ez azért nem egy olyan nagy beszólás volt.

2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Az, undorító. Nincs is több hozzáfűznivalóm, mellesleg megkérdezhetnéd, hogy mi ezzel a célja.
2010. nov. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!