Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak olyan nyomott...

Mit csináljak olyan nyomott ez a nap! Tiszta kedvtelen vagyok. Más is van így? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Őszi szünet van, hétfő kivételével mindennap voltam valamerre, jött hozzám barátom, barátnőm.Ma viszont nem voltam semerre, nem jött senki.

Ma tanultam,gépeztem,takarítottam, gépeztem de már úgy unom magam.Lefeküdtem vagy 20percet aludtam.Most megint gépezek de semmikedvem, fejem is fájt.

Most tanulni kellene, vagy legalább másolni de semmi hangulatom.

Mit csináljak?Mások is vannak így?


2010. nov. 5. 16:31
 1/5 anonim válasza:
Ilyenkor megyünk el bulizni :D
2010. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm...nem megyek, nem nagyon szeretek eljárni egyedül.
2010. nov. 5. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Péntek este van, ma már ne tanulj. Igyál egy jó erős teát (citrom nélkül, forrón), hallgass valami jó zenét.
2010. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szar napom volt, olyan vagyok, mint a mosott sz@r.

Most bontottam a második söröm, a kocsikulcsot pedig odaadtam növéremnek, ha esetleg eltájolódnék valami isemeretlen helyre akkor hazahozzon, mert Én bizony ma be fogok baszni, de nagyon!

2010. nov. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de azért vigyázz magadra.:)
2010. nov. 5. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!