Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónap után szeretném meglepn...

1 hónap után szeretném meglepni valamivel de ötletem sincs mivel. ötlet?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja hogy együtt vagyok életem nagy szerelmével, elégé nehéz volt ez az egy hónap, sajnos mind kettőnknek elég szépen megkellet küzdenünk egymásért és elégé sokan voltak úgy hogy mi nem egymásnak vagyunk teremtve.....De mivel nagyon szeretem és kitartott mellettem, megszeretném lepni valamivel 1 hónapos létünk alkalmából. Adjatok nekem ötleteket hogy mivel....Lányok ti minek örülnétek ???? előre is kösz !
2010. nov. 5. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"eleted nagy szerelme"!

Hat akkor legyszives hangolodj Ra arra a szemelyre, es Neked kell megtalalni azt, hogy minek orulne igazan!

Egy honap alatt mar biztosan tisztaban vagy azzal,hogy mi az a tulajdonsaga, amiert ennyire ragaszkodtal hozza, tehat valamennyire mar megismerted, hogy milyen lelek.

Gondolkozz es Te lepd meg Ot, ne Mi adjuk meg a tippeket, hanem Te keresd meg azt, aminek orulne, vagy amivel oromet tudnal Neki szerezni! Hidd el, hogy igy hatasosabb lesz.

2010. nov. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Életem legemlékezetesebb ajándéka egy Duna-parti, délutáni romantikus sétával kezdődött, egy cukrászdában egy fincsi sütivel folytatódott. Amikor besötétedett, egy parkban egy óriás csillagszóró alatt csókolóztunk, aztán hazamentünk és... Ma már mosolygok rajta, kicsit talán csöpögős is, de akkor, olyan fiatalon ez gyönyörű volt és látod, még mindig emlékszem rá!

40/N

2010. nov. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el egy sétarepülésre,esetleg sötétben;garantáltan örök élmény lesz!:)
2010. nov. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!