Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ha van egy kövér,...

Szerinted ha van egy kövér, csúnyácska, önbizalom hiányos lány aki változtat és egy év leforgása alatt teljesen megszépül akkor ezzel egyidejűleg az önbizalma is megugrik, mer majd nyitni mások felé?

Figyelt kérdés
Tapasztalat is érdekelne. :)
2010. nov. 6. 11:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Így igaz.Egy kis fogyás,új ruhatár,fodrász,enyhe smink,és megváltozik minden.
2010. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, saját tapasztalat, lefogytam és kinyílt a világ.
2010. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

én hiába fogytam le, és kezdtem el csinosabban öltözködni, még mindig nagyon önbizalom hiányos vagyok...mindig azt hiszem, h az emberek azt nézik, h kövér vagyok (pedig a régi énemhez képest már nagyon nem), meg h csúnya stbstb

lehet, h másnál nem így van, és próbálok én is változtatni, de nagyon nehezen megy, pedig én is azt hittem, h húúú ha lefogyok sokkal nyitottabb leszek, hát meg kell érte dolgozni rendesen...

2010. nov. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Nem!!!!Legalábbis szerintem!


Világ életemben kövér voltam.Egy évvel ezelött volt a rekordom 90kg.Önbizalmam nem hogy alig volt de szinte semmi,depressziós is voltam emberek között rosszul lettem levert a viz úgy éreztem mindenki engem néz és csúfol.Hozzá jött egy magas vékony nővér állandó szúrkálásai és a Párom nőügyei is.Szóval gondolhatod.Most lefogytam,57kg vagyok,szép ruhákba járok és a pasik észre vesznek.De az önbizalmam még kevesebb mint volt.Föleg hogy hányingerem van a körülöttem lévö emberektöl hogy olyan pasik rám köszönnek akik 90kg-osan még csak rám se néztek pedig ismertek.Nők között szintén nem érzem jól magam mert megváltoztam,KÜLSÖLEG(!!!),és ezért lenéznek.Én legalábbis úgy érzem.Föleg mivel falun lakok és örülök hogy nem bö pólokba és melegitöbe kell járnom ki is használom.Nem ku...san öltözök csak egyszerüen csinosan megyek még a boltba is.

28éves két gyerekes anya vagyok szóval nem egy tizenéves tini lány.

2010. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez nagyon személyiségfüggő. Én színjátszok, modellkedek, bulizni is járok pedig kövér vagyok! Teljes értékű életet élek. Nekem ilyen a személyiségem, extrovertált alkat vagyok. Ha valaki befelé forduló, akkor az kövéren vagy vékonyan is olyan, szerintem.
2010. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

11:26-os vagyok.


Annyiban változtam hogy eddig érdekelt hogy más emberek mit gondolnak rólam.Most már,abszolut nem érdekel.Szóval külsöleg lehet úgy tünik nagyobb az önbizalmam de csak külsöleg.Lehet ezért vagyok mások szemébe föleg a nökébe másnak,ezért néznek állandóan.Vagy csak beképzelem már azt si?!Franc tudja!:)

2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez emberfüggő.

Mert lehet valaki megváltozik, ha lefogy, de van aki nem. Aki nem változik meg utána, akkor nem biztos, hogy a fogyás kellett az önbizalmának, hanem valami más hiányzik.

2010. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább fordítva megy. Ha nincs önbizalmad, nem lesz erőd változtatni, persze az első sikerek általában túl is viszik az egót... -.-"

Attól, hogy vékony vagy, nem lesz tiéd a világ.

Igaz, nem saját tapasztalat. De volt egy kedves, kicsit molettebb lány, aranyos, csendes, vicces, aránylag senkinek nem volt vele baja. Utána elkezdett szerinte menő, meg bevállalósabb cuccokat hordani... egó az egekben, bunkó lett és igazából a végére mikor le is fogyott... mit lát benne mindenki? Egy beképzelt és csúnya, csoffadt, irigy kis libát. Rögtön úgy érzi, hogy mindenkinek oszthatja az észt (inkább tartalékolná magának...). És nem egyedi eset sajnos.

Igazából voltam már lenn és fent is a "ranglétrán", voltam menő csaj, akit mindenki ajnároz... nem voltam boldogabb. Sokkal jobb szép csendben elleni a néhány közeli, de igazi barátommal. Ők mindenhogy elviselnek. Inkább légy szerény és szürke. A csillogás sosem tart sokáig.

2010. nov. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
11:31 vagyok, és köszönöm mindenkinek a lepontozást :)
2010. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, éjjel (alvás helyett:) pont én is ezen gondolkodtam, hogy megnőne-e az önbizalmam, ha lefogynék. Tegnap ugyanis beszélgettem valakivel, aki ledöbbent azon, hogy én csúnyának, undorítónak tartom magam. Azt mondta, hogy határozottan szép nő vagyok (többen is mondták már, mégsem hiszem), meg hogy hiába vagyok túlsúlyos, mert arányosan vagyok az, szóval megvan az alakom.

Nem tudom, az önbizalomhiányomat a kövérség okozza, vagy más van a háttérben, de ez nálam olyan súlyos, hogy pl. képtelen vagyok párkapcsolatot kialakítani.

Mindegy, egy próbát megérne a lefogyás...

2010. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!