Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ha van egy kövér,...

Szerinted ha van egy kövér, csúnyácska, önbizalom hiányos lány aki változtat és egy év leforgása alatt teljesen megszépül akkor ezzel egyidejűleg az önbizalma is megugrik, mer majd nyitni mások felé?

Figyelt kérdés
Tapasztalat is érdekelne. :)
2010. nov. 6. 11:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Kövér és gátlásos voltam 27 éves koromig, nem mertem semmi csinos ruhát-cipőt venni, attól félve, hogy kigúnyolnának: a dagi kiöltözött... Amikor 5 év után elhagyott az egyetlen pasi, aki valaha szóbaállt velem, összeszedtem magam, majd' 30 kilót lefogytam, és a sokféle sport növelte valamelyest az önbizalmamat is (önvédelmi edzésektől kezdve, latin tánctanfolyamig, mindenfélét kipróbáltam.) Már nagyon formás voltam és mindenki bókolt, de még mindig nem mertem "megmutatni" magam, aztán történt valami, amitől nagyon megváltoztam: megismerkedtem egy átlagnőnek elérhetetlen férfival, aki tényleg híres, akiért egymás sarkát tapossák a modellkülsejű nők, aki már régóta tetszett, de álmomban sem vártam viszonzást, nos ez az álompasi látványosan kimutatta, hogy tetszem neki. Én, aki sem kozmetikust, sem manikűröst nem látott soha, ráadásul csak nagynehezen gyűrtem le a félénkségemet is, miközben a többi lány (tűsarkú-miniszoknya-neccharisnya-mély dekoltázs-profi smink) lazán flörtölgetett vele... Na ettől éreztem meg, hogy ugyanolyan nő vagyok, emiatt bátorodtam fel annyira, hogy az unalmas jókislánykülső helyett szexisre (de nem közönségesre) váltsak, a fogyás önmagában nem lett volna elég. Azóta mindenkivel felszabadultabb vagyok, hiszen nem azon szorongok, mit gondol rólam, csúnyának tart-e, egyszerűen nem foglalkoztat idegenek véleménye. :)
2010. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én abban hiszek, hogy ha van önbizalmad, akkor ezt kommunikálod a külvilág felé. Egy ducibb ember is lehet szép, ha ő elhiszi magáról, hogy ő márpedig így is ér annyit mint bármelyik modell. Ha mindezt egészséges mértékben éghez tudod magadban vinni, akkor a külvilág is elfogad, jönnek a dicsérő, elismerő szavak és akkor már könnyebb bármibe belefogni.
2010. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
megugrik és megnyílsz, mert egyből észreveszed, hogy például amint lefogysz, magassarkút húzol és kiengeded a hajad, minden pasi ezerszer jobban körbeugrál meg udvariaskodik majd veled, mint dagadtan és csúnyán. ez kicsit lelombozó, hogy ennyire csak azért kedveskednek valakinek, ha meg akarják kúrni, amúgy meg a legtöbb férfi szarba se veszi a nőket, ha azok rondák, dehát legalább az önbizalmad megnő.
2010. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
DE!!!!!!!!!!!! Én is lefogytam, nagyon sokat. Rendszeresen festem a hajam, és sminkelem magam. Látom ahogy megnéznek a pasik, és ezáltal bizony hiszem, hogy jó nő lettem :-))), pedig nem vagyok már 20, se 30!!!!!!! Majd idővel figyeld a pasik reakcióit!!!!!!
2010. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
50%
ez a baj, számomra egy nő sokkal vonzóbb ha visszahúzódó és nem az a kifejezett plázacica. komoly kapcsolatra a kicsit macisabb csajok ezért is alkalmasabbak. sokszoros tapasztalat.
2010. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

utolsó! MACIsabb csajok? úristen, ember ez nagyon gázul hangzik, hogy egy nő macis... egy nő az virágszál legyen, ne egy trampli maci!

gondolom megbízhatóbbak a nyomi csajok, ezért neked praktikusabbak, de attól még nem őrülsz meg tőle, és nem tudsz rá felnézni nőként.


én legalábbis ezt tapasztaltam. voltam már mindenféle nővel, de a nyomibb (kövér, szerencsétlen) nőknél egyszerűen nincs szikra, nem vagyok oda érte, nem tudok érte nőként lobogni. csak egy nőies, magát nőként viselő nőért tudok, aki teljesen megéli a nőiességét. és itt nem a plázapitsákról beszélek, hanem szép, magukra odafigyelő, nőies nőkről.


egész más az, hogy praktikussági érdekből egy nyomi csajjal vagy, és más az, amikor megőrülsz a nőért, és minden mozdulatáért oda vagy, imádod stb.

2010. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Csak egy magával rendben lévő, magát nőiesen viseló nőért lehet odalenni. Én még egy dagadt nő pasiját se láttam, hogy oda lenne a csajáért vagy imádná stb. Általában ezekkel a trampli csajokkal azért vannak pasik vagy mert nem jut jobb nekik, vagy mert kényelmesebb, meg jobban csicskáztatható. Csak hát ez nem az a lobogó szerelem, ami boldoggá tesz egy embert, hanem egy érdekmegoldás.
2010. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem sokat fogytam, amikor sikerült (mondjuk az a 7 kiló a magasságomhoz képest még soknak is számíthat), de nem lettem tőle magabiztosabb... egyáltalán. Nem vettem észre még a tükörben sem, egyszerűen nem éreztem, cska láttam, hogy a mérleg kevesebbet mutat. És mindez tényleg kb. önkínzás, koplalás, napi fitnesz után-és utána meg nem fogytam tovább, megállt...

Szval sztem tényleg alapszemélyisége válogatja.

2010. nov. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

figyelj.. az önbizalom nem a külső kérdése. én vékony, magas,kék szemű lány vagyok. a pasik megbámulnak az utcán, füttyentenek utánam. mindenki szerint nagyon szép vagyok. én viszont egy nagy nullát látok a tükörben. lehetnék én a világ legszebb nője is, soha nem tudnék magamra úgy nézni, hogy elégedett vagyok magammal.

az önbizalom belülről fakad, hogy elfogadod-e magad olyannak amilyen vagy és szembe tudsz-e nézni a külső-belső hibáiddal. ha ez nincs meg, soha nem fogsz tudni túllépni az önbizalomhiányodon.

2010. nov. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ki beszélt nyomirór?

nem csontváz de ad magára és nem jár 18 cm-s magassarkúba és nem csal meg egy héten kétszer.

párom 168 cm magas és 67 kg. látszik rajta hogy nem az az etalon meg nem szupermodell és tisztába is van vele viszont még bőven vonzó nő. de mindig aztmondja hogy 5 kg-t fogyni akar mert ugy nézne ki jól. mondtam neki fogyhat tőlem de nekem igyis tökéletes. egyáltalán nem tartom vonzóbbnak a gebe csajokat.


egyébként valamit nagyon összekeversz...a nyomi nem a teltebb macisabb csajokat jelenti hanem a szerencsétlen agyilag hülye bekattant csajokat.

lehet hogy te kizárólag a vékony csajokat szereted nekem az nem pálya. nekem kifejezetten visszataszitó és undoritó ha látom a bordáit.

és ugyanez forditva is igaz. a csajok se feltétlenül a vékony pasikat szeretik hanem meglepősen sokan a macis pasikat.

2010. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!