Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta h*lye a húgom. Mindent...

Tiszta h*lye a húgom. Mindent megcsinál. Szereti a veszélyes dolgokat, jár thai box-ra, imád verekedni, Minden kipróbál hülyeségekbe benne van, Autóval megy mint egy örült. Belevalló, örült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csak le kéne állítani egy kicsit, mert a végén van valami baja lesz 18 éves. 23 F
2010. nov. 6. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Tud élni, így is kell.
2010. nov. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
veled van inkább a baj, féltékeny vagy a húgira, mert ő bevállalós, te meg egy nyuszi vagy ;)
2010. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
ne próbáld visszafogni, mert az marhára idegesítő. próbálj vigyázni rá, mellette lenni a hülyeségben esetleg hoyg figyeld, de ne fogd vissza úgyse fog menni
2010. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Az én hugommal is ez a baj :S

29/N

2010. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Így kell ezt csinálni! Élvezzük ki a fiatalságot! Szerintem semmi gond a hugoddal, tök normális ha az ember kiváncsi az új dolgokra.Főleg ha jól is érzi magát. Inkább ez, minthogy egy szürke kisegér legyen a nagyvilágban.:)
2010. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
50%

Az első két válaszolónak üzenem, hogy ha ennyire tudtok élni, akk szaladjatok bele egy betonoszlopba mikor 200-zal mentek kocsival, jah, meg h verekedjetek ti is. Sztem elég hamar rájöttök, hogy balf*ngok vagytok.

A kérdezőnek azt üzenem, hogy az ilyen tipusú személyekkel nem sok mindent lehet csinálni, főleg hogy már nem kislány. Én a helyedben elbeszélgetnék vele, és mondanám neki, hogy amit művel, abból semmi jó nem származhat, csak a bajt vonzza. Na meg amivel legjobban lehet a csajokra hatni az az, h mondd neki, h ilyen beállítottsággal nem fog pasit találni magának soha a b*dös életbe. Meg valahogy próbáld kihozni belőle a "nőt". Küldd el egy welness bigyóra, vagy kozmetikushoz, vagy akárhova, fő h csak kényeztesse magát. Ha ezt megteszi, akk nincs veszve a helyzet, de ha nem....

2010. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Semmi probléma nincs a húgoddal. Belevaló, bevállalós, vagány csaj. Nehogy plázacicát próbálj belőle faragni!!! Én örülnék, ha a lányaim egy-két önvédelmi fogást tudnának. Nem baj, ha egy lány meg tudja védeni magát, és ezek a sportok nem arra valók, hogy villogj, beleköss bárkibe, mert meg tudod ruházni a másikat, hanem pont a saját épségének megőrzésére. Az, hogy szereti a sebességet, szintén nem gond. A lényeg, hogy legyen biztos keze-lába, a sport miatt meg baromi jók a reflexei. Nem hátrány. Ziccer helyzetekbe ne menjen bele. Míg nem sodor mást veszélybe, de magára tud vigyázni, örülj, hogy ilyen, és nem egy kényeskedő, szilikonos műnő.

Próbálj vele beszélni, hogy azért el ne szaladjon vele a ló. Okosan, értelmesen, hogy azért tartson be bizonyos határokat, mert szereted, félted, nem akarod, hogy baja legyen. Nem hiszem, hogy féltékeny lennél rá, inkább az aggódást éreztem a kérdésedben. Élje az életét, de gondoljon azokra, akiket szeret, és ne okozzon nekik fájdalmat. Állj mellette, ne szembe vele.

2010. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom hogy pláza p*csa legyen, csak azt hogy vigyázzon magára..
2010. nov. 6. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:

a thaiboxban mi a rossz? én kickboxoltam régen - ennek köszönhetően ütöttem le a fazont aki megtámadott. Nálunk majdnem mindenki ilyen a családban, apu pilóta, a barátnője ejtőernyős volt, egyik nagymamám motorversenyző volt, egyik nagyapám meg kémelhárító a II világháborúban, én búvároktató vagyok.


Akkor izgalmas az élet ha zajlik :-))


A hugod nem hülye, csak nem unalmas, keresi az izgalmakat mert szeretne ÉLNi, amjd rátalál arra, ami igazán leköti...a gyorsaság jó, ha józan, és ha magabiztosan tud vezeni, de speciel én nem szeretem úgy vezetek mint egy csiga... azt hiszem Mo-n Budapesten lehet tanulni a forma1-es pályán pl jégen farolni meg ilyeneket, profiktól, ez biztonságosabbá tenné a vezetését, hiszen még fiatal, nincs gyakorlata.

2010. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12:57 ez hülyeség már miért ne lehetne pasija? nem minden férfi bukik a cicababákra és nem minden férfi fél ha egy nő erős vagy veszélyes sportokat űz , csak az önértékelési zavarosak vagy maradi gondokodásúak.


és ha wellnessezik akkor lesz? :-DDD

2010. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!