Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem enged el este,...

Anyám nem enged el este, ezért az ablakon mászok ki, valaki szokott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Anyám nem enged el sehova este, és ha lefekszenek, én felöltözök és kimászok az ablakon aztán ugyan igy vissza, és ezt minden hétvégén megcsinálom.És már annyira egyedül érzem magam ezzel, hogy a barátaim simán kint lehetnek nap mint nap én pedig minden hétvégén stresszelek hogy ne bukjak le. Valaki van hasonló helyzetbe mint én?

15/L.


2010. nov. 7. 13:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
87%
Ugye azt tudod, hogy ha bajod esik, a szüleidet vonják felelősségre, ne adj isten börtönbe csukják? 15 évesen meg valóban semmilyen keresnivalód nincs késő este az utcákon.
2010. nov. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
24%

én is akartam ilyet, csak szúnyogháló van az ablakon. :)

esetleg próbálj velük minél többször beszélni erről, hogy engedjenek el, ha meg nem engednek akkor marad az ablak :S

2010. nov. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Igen tisztába vagyok vele, és ez nem volt válasz a kérdésre...
2010. nov. 7. 13:54
 4/48 A kérdező kommentje:
Hát próbáltam velük beszélni, de semmiképp se engednek...
2010. nov. 7. 13:58
 5/48 anonim ***** válasza:
41%
hát én is másztam anno. egyébként egyszer buktam le, utána megmondtam anyunak hogy ugy is tudjah ogy ki fogok menni, jobb ha beletörödik és elenged...aztmondta végülis igazam van, és azóta enged.
2010. nov. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
82%
nekem több eszem és gógyim van ennél, már ne is haragudj. Csak annyit erről, h ha egyszer lebuksz vele, soha többé nem engednek el sehova és sosem fognak benned megbízni. Nem lenne egyszerűbb megbeszélni velük, és megvárni, amíg elengednek? Mert nem véletlenül nem engednek el. Ha megmondják, h 11-re menj haza, te szépen 10:85-kor már otthon leszel, és meglátod legközelebb több ideig elengednek. -.-
2010. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%

és ha egy betörő mászik be a nyitott ablakon?

gondolkozzál kérlek!


a szex meg nem gyerekeknek való, akármilyen "menő" is. gondolom ezért is kell titkolóznod.

2010. nov. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
7%

énis ezt csináltam régebben :D

bemutattam anyának az új barátomat, és eleinte még nem nagyon akart elengedni hozzá, ezért 10-11re mindig itthon kellett lennem. hazahozott, anyu általában 10-15perc alatt elalszik, nekem ez pont annyi időre volt elég, hogy levetkőzzek és felöltözzek. :D lassan kinyitottam a szobám ajtaját, -ahogy kilépek az ajtón, anya szobájának ajtaja jobbra van,és neki mindig nyitva van az ajtó :D - szal simán megláthatna mert az ágya az ajtóval szembe van.. szóval addig kussban, meg lefelé a lépcsőn is nagyon csendben.. a cipőmet meg kabátomat mindig bejárati ajtón kívül vettem már fel hogy ne zörögjek bent :D tudom, hogy anyának mikor csörög az órája, mindig azelőtt egy 10-15 perccel mentem haza. és jó volt, soha nem buktam le :D

2010. nov. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
89%

e tegyél ilyent!

Nem rég, egyik éjszaka segítetem egy autó karambolnál, amiben két lány meghalt. Ők is az ablakon másztak ki, a szüleik azt hitték otthon alszanak.

2010. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
21%

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:00


10:85-re? Azt hogy? :D

2010. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!