Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életetek legkínosabb...

Mi volt életetek legkínosabb szituja?

Figyelt kérdés
Írjátok meg! :D
2010. nov. 7. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
munkahelyi wcben szpideztem és annyira siettem vele hogy nem zártam be az ajtót, a titkárnő meg benyitott.
2010. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

Az télleg ciki lehetett :D


Amikor adta alám a lovat egy srác de ezerrel utána amikor bele szerettem lekoptatott...nem szeretnék vele találkozni nagyon cikinek érzem:(

2010. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Az első tényleg nagy szám lehetett! :)
2010. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Az én kínos sztorim is munkahelyi illemhellyel kapcsolatos...Más igénytelensége miatt engem néztek annak.Pedig én mindig kínosan ügyelek a tisztaságra,és a rendre.Nos,valaki elfelejtett takarítani maga után,na és persze én váltam potenciális gyanúsítottá...
2010. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Fingtam egyet az osztály elött :S :$ de elötte milyen csönd volt, na meg utána is :DD
2010. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Szülés után fogorvosi rendelöben szétrepedt a seggemen a gatya.Végig!
2010. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%
magassarkúban tipegtem és a tesom kigáncsolt a sparban. (2szer)
2010. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
98%
:) Allergiás vagyok és a viszkető pöttyeimet canestennel szoktam kenegetni. 13 éves voltam, apu mondta mielőtt elmentem a gyógyszertárba canesten krémet venni, hogy látta a tvben, hogy már van gyógyszer is. Én kértem a gyógyszertárban canesten "gyógyszert", hazahoztam, nézegettük, végül arra jutottunk, hogy hüvelytablettát vettem :DDD Nagyon röhögtünk itthon, végül anyu vitte vissza :) Aztán kicserélték.
2010. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

A pároméknál az életem első nagy "családi" ebédjén voltam...se szülőket se nagyit se unokabácsit se testvért senkit nem ismertem addig a páromon kívül...

Szépen csendben mindenki kanalazta amije volt a tányérban, mikor befejeztük após italt akart tölteni...Mindent végig kérdezett, hogy kérek e Sört? Bort? Pálinkát? Likröt? üdítőt? én meg mindenre NEM-et válaszoltam. Mikor végzett após a felsorolással és én az utolsóra is NEM-et mondtam, azt mondta : "Akkor menj ki a konyhába szépen, folyik a friss csapvíz". Én meg égtem mint kv.a a templomban. Azóta ha kínálnak mindent kérek azonnal :)))))))) Ennek 3 éve...

2o-L

2010. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

cserediákként voltam Belgiumban egy családnál két barátnőmmel :D

Majd kínáltak mindenfélével aztán jött a narancsléé, valahogy nekem sose sikerült a teli narancsleveket úgy kiönteni hogy ne follyon ki. Erre nagyban öntöm köhögök eggyet és úgy meglendült a kezem hogy a néni arcába sikerült. Vicces volt, de nagyon gáááz :D

2010. nov. 8. 18:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!