Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt eddig életetek legkíno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig életetek legkínosabb élménye? 15/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

19 éves létemre behugyoztam azelőtt a lány előtt akibe óvodás korom óta szerelmes vagyok.

ezután beugrottam margitszigeti mesterséges tóba, hogy ne látszódjon annyira a vizelet a nadrágomon

kb ennyi.

2011. aug. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

nemtudom nememlékszem rá már rég volt

de elég ciki lehetett hogy tiszta dzsuvásan kihuznak anyámból

2011. aug. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:DDD
2011. aug. 22. 01:29
 4/12 anonim válasza:
barátommal a nappaliban szeretkeztünk, mikor hazajött az anyja... úgy volt, hogy este jön csak... ez délután volt. és hozzá kell tennem, hogy ez előtt életemben nem láttam még az anyját. :/
2011. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
úúúú.. :// első benyomás megvolt..
2011. aug. 22. 01:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt elvileg részegen csináltam, szal nem éreztem kínosan magam, meg mesélték, de egyszer elvileg pucéran bemásztam egy házibuli szomszédságába egy fáról és a megkergetett a kutya, kijött a házigazda, és kihívta a rendőröket, és másnap tudtam meg, hogy miattam fújták le a bulit éjjel 3kor:D
2011. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17f
2011. aug. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rólam államvizsgán lecsúszott a szoknya. :D

Sajnos pont azután történt, hogy kidolgoztam a tételeket, és elindultam a bizottság felé a terem végéből. Éreztem én, hogy valami nem stimmel vele, mert olyan laza volt. De szólítottak, úgyhogy sietni kellett. Felálltam, elindultam, léptem hármat, aztán egyszercsak szoknya a földön. :D

Elég ciki volt, de azért kétségtelenül oldotta a pánikot. :D


22/L

2011. aug. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2hete voltam együtt bnőmmel, szex, akció után koton elegáns mozdulattal leb*szva a padlóra (mind a 3), a kutyája meg reggelre kihordta a konyha közepére, reggel a szülei érdekesen néztek ránk :'DDD
2011. aug. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

2:22: Hát így jár aki full részegre issza magát :D

2:49: Úúúú ilyen nekem is volt, csak én nekem 6 évesen az évnyitón :D Elsőben :D

6:05: Úúúú... hát jó gáz.. csak ne haragudj a kutyára :D Ő csak talált egy jó játékot :D

2011. aug. 22. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!