Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a barátnőmhöz?...

Mit szóltok a barátnőmhöz? Kicsit gáz, nem? :S Vagy inkább elszomorító?!

Figyelt kérdés
2009 augusztusába bemutattam egy férfinak (39 éves) a barátnőm (17 éves), a férfi nekem a rokonom. Össze is jöttek még akkor augusztusba, amit mindenki furcsállt, mert ugye 22 év korkülönbség, a férfinak van gyereke is... Ők próbálták titokba tartani, de hamar kitudódott. Most már ott tartanak, hogy a csaj idén egyszer se tette be a lábát a suliba, mindig kitalál valamit, hogy ne keljen jönnie.. Már a családijukat is elvették, mert nem volt még bent szept. óta. A sráccal már tavaly összeköltöztek, de akkor még bejárt a suliba. Most mondta a csaj ma, hogy terhes, és biztos, hogy megtartják! De kérdem én, miből fogják eltartani? Csaj után semmi pénz nem jár, a férfi alkalmi munkákat talál csak. Multkor panaszkodott nekem a csaj, hogy kb. 10 ft-juk van... A csaj anyja nem szól semmit, inkább örül, hogy nagyi lesz. A csaj apja alkesz, őt különösebben semmi nem érdekli... A pasi szülei meg nem élnek. Szerintetek ez nem szomorú, hogy így van? Én nem akarom, hogy engem szidjatok, hogy milyen barátnő vagyok, ha ezt kiírom, meg stb. csak szimplán érdekel mások véleménye a dologról... Köszönöm,ha válaszoltok!
2010. nov. 8. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Véleménye lehe az embernek, és ha ilyet hallok én is nagyon fel tudok háborodni. De, mindezek ellenére lehet jó anya, összejöhet neki az élet. Nem szabad beleszólni a dolgokba.

Csak zárójelben jegyzem meg, hogy annyira szeretnék én is ilyen könnyelműen élni mint egyesek.

Mindezektől függetlenül, semmi közünk nincs a másik embertársunk életéhez.

2010. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
A lány szüleit elővehetnék mert már a legelején közbe léphetek volna.
2010. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket, nem tudhatom, de szerintem meg fogják bánni. Most ugye tombolnak a hormonok, dúl a szerelem, de tíz év múlva már nem lesz így. Ha mégis, ők verhetik a seggüket a földhöz, én pedig el leszek képedve.
2010. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ők akarták...
2010. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én mindenképp lebeszélném a barátnőmet erről az egészről, megmondanám neki, hogy ezt azért mésem akarhatja, + hogy költözzön haza, járjon be suliba folytassa az életét és hagyja ezt a kis fellángolást a háta mögött :S mert elcseszi a fiatalkorát, ennyit nyugodtan megmondhatsz neki és ha kérdezné hogy miért mondasz neki ilyeneket csak annyit mondanék, hogy mert csak neked akarok jót :) szerintem ez fer :)
2010. nov. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!