Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap megyek egyik barátnőmhö...

Holnap megyek egyik barátnőmhöz tátogatóba, van egy 1 éves kislánya. Utó karácsony illetve a kislánynak lesz nemsokára a születésnapja. Szerintetek elég, ha a kislánynak viszek egy nagyobb ajándékot, játékot, a felnőtteknek meg egy-egy tábla csokit?

Figyelt kérdés
Nem volt megbeszélve ajándékozás, de a kislánynak mindenképp vinnék valamit, és a barátnőmék is tudják, hogy anyagilag most nem vagyok a topon. Már kb egy éve nem láttam őket, úgyhogy nem ajándékozás céljából találkozunk, inkább azért, hogy megnézzem a kislányt.
2011. jan. 3. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Bőven elég szerintem. Mi is így szoktuk csinálni a baráti körben (pedig mi aztán tartjuk a kapcsolatot rendesen). De nem esünk azért túlzásokba.
2011. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Bőven elég, sőt. Amúgy nálunk általában ezt hozták: apukának üveg bor vagy pezsgő, nekem bonbon, picinek pedig valami ruhácska vagy játék. Mellesleg, aminek legjobban örültem, ha inkább pelust vagy popsitörlőt hoztak. :)


Ha jatékot veszel a babának, ebben a korban a zenélő, csörgő mindenféle játékokat szereti. Pl. Auchanban van egy csomó féle két-három ezer Ft-os kis hangszerre hasonlító játék, amin bármit megnyom a baba, zenél vagy sípol. Vagy kis állatfejek vannak a gombokon és az adott állat hangját hallatja. Enyém ezeket imádta a legjobban. :)

2011. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én amikor a barátnőmet látogattam, pont NEKI vettem ajűndékot... egy szép felsőt és egy hozzá illő hosszú nyakláncot...


mert tudtam hogy tejfoltos gyerekhányásos tréningnadrágban ül otthon, a kutyát nem érdekli, és mindenki az üngyibüngyi gyereknek vesz ajándékot, akinek természetesen már annyi van, hogy nem lehet már hová tenni, amúgy is pici, és szívesebben játszik igazi dolgokkal, neki a küszöb is érdekes meg a szőnyegrojt...mert nem tudja még mi a "játék"

:-)


egyébként nagyon örült neki, és mondta, hogy igazam vn, rá senki nem gondol, csak a gyerekre.

2011. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

:) ez tetszik :)

bár én sosem ülök itthon tejfoltos és hányásos melegítőben :)


szerintem csinosabb és ápoltabb vagyok, mint valaha. :)

2011. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak :)

Már megvettem az ajándékot, egy babáknak való plüss, nem ad ki hangot :(, na majd legközelebb :)

Az igaz, hogy biztos van már egy csomó játéka, először egy nagyáruházba mentem be, ott nem mertem vásárolni, mert gondoltam biztos jártak ott, nehogy olyat vegyek, ami már megvan :) De az is jó ötlet, hogy inkább a barátnődnek vettél ajándékot, jól tetted :)

Eddig ritkán találkoztunk, még középiskolából ismerjük egymást, messze lakott és most költöztek be abba a városba, ahol én is lakok. Majd felmérem a helyzetet, hogy legközelebb mire lesz szükség :)

2011. jan. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!